Informacje

 • Prognoza pogody na dziś: deszczowa aura, do 9 stopni

  14-03-2019 06:25

  Biomet będzie niekorzystny

  Prognoza pogody na wtorek Foto: Tristan Gassert/unsplash | Video: tvnmeteo.pl

  W czwartek w wielu regionach przelotnie popada deszcz, miejscami powieje porywisty wiatr. Termometry pokażą maksymalnie dziewięć stopni Celsjusza.

  Czwartek upłynie pod znakiem przelotnych opadów deszczu w całym kraju. Termometry pokażą od 4 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 9 - na Dolnym Śląsku. Wiatr okaże się umiarkowany i dość silny, w porywach rozpędzi się do 60 kilometrów na godzinę. Wiać będzie z południowego zachodu.

  Warunki biometeorologiczne

  Najmniejsza wilgotność spodziewana jest na południowym wschodzie, w granicach 60 procent. Będzie zwiększać się ku północnemu zachodowi. W całym kraju będzie wilgotno, chłodno i wietrznie, a biomet okaże się niekorzystny.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Przelotnie popada deszcz. Termometry pokażą 7 st. C. Południowo-zachodni wiatr okaże się umiarkowany, w porywach osiągnie do 60 km/h. Ciśnienie spada, po południu wyniesie 990 hPa.

  POZNAŃ

  Przelotne opady deszczu. Termometry wskażą 8 st. C. Z południowego zachodu powieje umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach wiejący z prędkością do 60 km/h. Ciśnienie spada, po południu wyniesie 989 hPa.

  GDAŃSK

  Prognozowane są opady deszczu. Temperatura wzrośnie do 7 st. C. Powieje południowo-zachodni, umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach osiągnie do 60 km/h. Ciśnienie spada, po południu osiągnie do 997 hPa.

  WROCŁAW

  Przelotnie spadnie deszcz. Temperatura wyniesie 9 st. C. Południowo-zachodni wiatr okaże się umiarkowany i dość silny, w porywach rozpędzi się do 60 km/h. Ciśnienie spada, po południu osiągnie 989 hPa.

  KRAKÓW

  Spodziewane są niewielkie opady deszczu. Termometry wskażą 7 st. C. Umiarkowany, południowo-zachodni wiatr w porywach osiągnie do 50 km/h. Ciśnienie spada, po południu wyniesie 979 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pierwszego marca rozpoczęła się wiosna meteorologiczna. Przyszła nareszcie! Tera...

Tomasz Wasilewski

alt

Do naszego kraju przez dłuższy czas ma płynąć zimne powietrze z północy....

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu najbliższej doby Polska pozostanie pod wpływem niżu Igor znad środkowego...