Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: deszczowo i wietrznie

  11-02-2019 06:20 Biomet okaże się niekorzystny
  Prognoza pogody na niedzielę Foto: Shutterstock | Video: tvnmeteo.pl

  Nowy tydzień przyniesie nam deszczową, lecz wciąż dość ciepłą aurę. Temperatura wyniesie maksymalnie 7 stopni Celsjusza, lecz subiektywne odczucie termiczne może obniżać porywisty wiatr.

  W poniedziałek synoptycy prognozują opady deszczu. Na północnym wschodzie popada deszcz ze śniegiem. Termometry pokażą maksymalnie od 3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 5 stopni w centrum, do 7 st. C na Podlasiu i Podkarpaciu. Wiatr okaże się umiarkowany i dość silny, może osiągnąć prędkość do 60 kilometrów na godzinę. Powieje z zachodu i południowego zachodu.

  Warunki biometeorologiczne

  Wilgotność względna powietrza w dzień najwyższa będzie na południowym wschodzie - przekroczy 90 procent. W całym kraju odczujemy chłód, wiatr i wilgoć, a warunki biometeo okażą się niekorzystne w całym kraju.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

   

  Popada deszcz. Temperatura wyniesie 5 st. C. Zachodni i południowo-zachodni umiarkowany i dość silny wiatr w porywach rozpędzi się do 60 km/h. Ciśnienie rośnie, po południu osiągnie 987 hPa.

  POZNAŃ

  Popada deszcz. Temperatura wzrośnie do 5 st. C. Umiarkowany i dość silny wiatr rozpędzi się w porywach do 60 km/h, powieje z zachodu. Ciśnienie rośnie, po południu osiągnie 989 hPa.

  GDAŃSK

  Popada deszcz. Temperatura wzrośnie do 5 st. C. Zachodni wiatr okaże się umiarkowany i dość silny, w porywach do osiągnie do 60 km/h. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 993 hPa.

  WROCŁAW

   

  Popada deszcz. Temperatura osiągnie 6 st. C. Powieje zachodni, umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach rozpędzi się do 60 km/h. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 990 hPa.

  KRAKÓW

  Wystąpią opady deszczu. Temperatura wzrośnie do 7 st. C. Umiarkowany i dość silny wiatr w porywach rozpędzi się do 60 km/h, będzie zachodni i południowo-zachodni. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 977 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Do Polski nadal płynie ciepło z południa, ale pod koniec miesiąca czeka nas zmia...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby niż Thilo znad Morza Północnego przemieści się nad połudn...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pierwszego marca rozpoczęła się wiosna meteorologiczna. Przyszła nareszcie! Tera...