Informacje

 • Prognoza pogody na dziś:
  dużo chmur, lokalne opady

  16-11-2018 06:27

  Biomet okaże się neutralny

  Pochmurno w całym kraju

  Shutterstock

  W piątek niebo zasnute będzie chmurami. Lokalnie może też spaść deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 11 stopni Celsjusza.

  W piątek będzie pochmurno z przejaśnieniami. Na Podkarpaciu i w Małopolsce synoptycy prognozują stopniowo zanikające przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalnie wyniesie od 6 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 11 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, powieje z południowego wschodu.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Wilgotność powietrza będzie rosła od północy w kierunku południa. Najwyższą, która może przekroczyć 90 procent, odnotujemy w południowych regionach Polski. Na ternie całego kraju odczujemy chłód, a warunki biometeorologiczne okażą się neutralne.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

  Pochmurno z przejaśnieniami. Na termometrach maksymalnie 8 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Powieje z południowego wschodu. Ciśnienie wzrośnie, w Gdańsku, w południe na barometrach zobaczymy 1039 hPa.

  KRAKÓW

  Pochmurno z przejaśnieniami. Możliwy przelotny deszcz. Temperatura maksymalnie osiągnie 8 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Powieje z południowego wschodu. Ciśnienie wzrośnie, w południe barometry wskażą 1005 hPa.

  POZNAŃ

   

  Pochmurno z przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 10 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany z południowego wschodu. Ciśnienie wzrośnie, w południe na barometrach zobaczymy 1026 hPa.

  WARSZAWA

  Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura nie przekroczy 8 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Powieje z południowego wschodu. Ciśnienie wzrośnie, w południe barometry pokażą 1026 hPa.

  WROCŁAW

  Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura nie przekroczy 10 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Powieje z południowego wschodu. Ciśnienie będzie się wahać, w południe na barometrach zobaczymy 1020 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nad Polską toczy się walka między północą i południem. Polem tej walki, strefą ś...

Tomasz Wasilewski

alt

W przedświątecznym tygodniu do Polski napłynie mroźne powietrze....

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby Polska będzie pod wpływem wyżu Gotthard z centrum nad Fin...