Informacje

 • Prognoza pogody na dziś:
  dużo deszczu i burz. Ciepło

  13-07-2018 06:31

  W burzach będzie wiał silny wiatr

  Deszczowo-burzowa pogoda

  Shuterstock

  Deszczowo i burzowo będzie w całym kraju. Gdzieniegdzie może spaść grad i powiać porywisty wiatr. Temperatura wyniesie od 22 do 26 stopni Celsjusza.

  W piątek przelotne opady deszczu i burze spodziewane są w całym kraju. Miejscami może też spaść grad. Na termometrach zobaczymy od 22 st. C na Kaszubach i Suwalszczyźnie do 26 st. na Podkarpaciu.

  Powieje umiarkowany wiatr z północnego zachodu, ale w porywach burzowych będzie osiągał do 90 kilometrów na godzinę.

  Meteopaci będą narzekać

  Największą wilgotność powietrza odnotujemy na Suwalszczyźnie - powyżej 80. Wskaźnik ten będzie się zmniejszać w kierunku południowo-zachodnim. Temperatura w całym kraju będzie subiektywnie odbierana jako komfortowa, ale to wrażenie komfortu może nam popsuć odczuwalna jednocześnie wilgoć. Dla całej Polski zapowiadane są niekorzystne warunki biometeorologiczne.

  WARSZAWA

  Przelotny deszcz lub burza. Temperatura dojdzie do 24 st. C. Wiatr będzie północno-zachodni, słaby i umiarkowany, w porywach będzie osiągał do 90 km/h. Ciśnienie waha się, w południe jego spodziewana wartość to 998 hPa.

  POZNAŃ

  Przelotny deszcz lub burza. Temperatura maksymalna osiągnie 24 st. C. Wiatr okaże się na ogół słaby i umiarkowany wiatr, północno-zachodni, ale w porywach osiągnie do 90 km/h. Ciśnienie waha się, w południe barometry wskażą 1002 hPa.

  GDAŃSK

  Przelotny deszcz lub burza. Temperatura nie przekroczy 22 st. C. Powieje słaby i umiarkowany północno-zachodni wiatr, w porywach może osiągać do 90 km/h. Ciśnienie się waha, w południe wyniesie 1010 hPa.

  WROCŁAW

  Przelotny deszcz lub burza. Na termometrach w najcieplejszej chwili pokaże się do 25 st. C. Wiatr wiejący z północnego zachodu przeważnie będzie słaby i umiarkowany, jednak w porywach burzowych jego prędkość będzie osiągać do 90 km/h. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie do 1000 hPa.

  KRAKÓW

  Przelotny deszcz lub burza. Na termometrach maksymalnie słupki sięgną 26 st. C. Północno-zachodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany, w porywach będzie osiągał do 90 km/h. Ciśnienie waha się, w południe ma wynieść 987 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:
 • Deszcz
  U nas leje jak z cebra burz brak.
  dalmatynka /2018-07-13 16:44

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nad Polską toczy się walka między północą i południem. Polem tej walki, strefą ś...

Tomasz Wasilewski

alt

Za tydzień do Polski zacznie napływać zdecydowanie zimniejsze powietrze z północ...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu najbliższej doby Polska pozostanie na skraju wyżu znad Rosji....