Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: dzień pod znakiem przelotnego deszczu, do 24 stopni

  11-07-2019 06:10 Biomet będzie niekorzystny
  Prognoza pogody na wtorek Foto: Maria Eklind/flickr.com (CC BY-SA 2.0) | Video:  

  W czwartek w całym kraju spodziewane są przelotne opady deszczu. Temperatura sięgnie maksymalnie 24 stopni Celsjusza. Pogoda wpłynie niekorzystnie na nasze samopoczucie.

  Czwartek w całym kraju przyniesie przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od 19 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 24 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Z północnego zachodu powieje na ogół umiarkowany wiatr.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Największą wilgotność powietrza odnotujemy w południowo-wschodnich regionach kraju i wyniesie ponad 80 procent. W całej Polsce dominować będzie uczucie komfortu termicznego. Warunki biometeorologiczne nie będą korzystne.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

   

  Przelotne opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 21 st. C. Umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu. Po południu ciśnienie będzie oscylować w okolicy 998 hektopaskali.

  POZNAŃ

  Przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna sięgnie 22 st. C. Z północnego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. W południe ciśnienie spadnie do 1002 hPa i będzie się wahać.

  GDAŃSK

  Przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 21 st. C. Wiatr powieje umiarkowanie z północnego zachodu. W południe barometry pokażą 1012 hPa, a ciśnienie będzie się wahać.

  WROCŁAW

  Przelotne opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 24 st. C. Powieje umiarkowanie z północnego zachodu. Po południu ciśnienie wyniesie 1013 hPa i będzie się wahać.

  KRAKÓW

  Przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 22 st. C. Umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu. W południe ciśnienie będzie oscylować w okolicy 985 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Do Polski nadal płynie ciepło z południa, ale pod koniec miesiąca czeka nas zmia...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby niż Thilo znad Morza Północnego przemieści się nad połudn...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pierwszego marca rozpoczęła się wiosna meteorologiczna. Przyszła nareszcie! Tera...