Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: gęste mgły nad Polską, ale się wypogodzi

  09-11-2018 06:29 Biomet okaże się neutralny
  Prognoza pogody na niedzielę Foto: Visual Hunt (CC BY-SA 2.0) | Video: tvnmeteo.pl

  Poranek jest mglisty, w ciągu dnia nastąpią jednak rozpogodzenia. Będzie od 10 do 16 stopni Celsjusza.

  Piątkowy poranek wita nas mgłami. Na północy kraju mogą utrzymywać się przez większą część dnia. Od południa synoptycy przewidują rozpogodzenia postępujące w głąb kraju. Na Pomorzu, Wybrzeżu i Kujawach możliwy lokalnie słaby deszcz lub mżawka. Temperatura maksymalna będzie się wahać od 10 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 16 st. C na Podkarpaciu. Z południa powieje słaby i umiarkowany wiatr.

  Warunki biometeorologiczne

  Warunki biometeorologiczne okażą się neutralne. Największą wilgotność powietrza synoptycy prognozują na północy i północnym wschodzie kraju. W tamtych rejonach może przekroczyć 80 procent. Najniższą wilgotność powietrza odnotujemy na południu i będzie oscylować wokół 70 procent. W północnych regionach kraju odczujemy chłód. W pozostałej części Polski odczujemy komfort termiczny i wilgoć.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Poranek będzie mglisty. Synoptycy prognozują pogodne popołudnie. Na termometrach maksymalnie 13 stopni Celsjusza. Z południa powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie spada, a po południu barometry pokażą 1006 hPa.

  POZNAŃ

  Pochmurno i mglisto, na termometrach maksymalnie 12 stopni Celsjusza. Z południa powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie spada, po południu na barometrach zobaczymy 1007 hPa.

  GDAŃSK

  Pochmurno i mglisto, temperatura maksymalnie wyniesie 11 stopni Celsjusza. Z południa powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie będzie spadać, po południu barometry wskażą 1018 hPa.

  WROCŁAW

  Pogodnie, temperatura nie przekroczy 14 stopni Celsjusza. Wiatr będzie słaby i umiarkowany. Powieje z południa. Ciśnienie spadnie, a po południu na barometrach zobaczymy 1003 hPa.

  KRAKÓW

  Poranek będzie mglisty. Synoptycy prognozują pogodne popołudnie. Temperatura nie przekroczy 16 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany powieje z południa. Ciśnienie spada, po południu na barometrach zobaczymy 992 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Chłodny początek grudnia to jeszcze nie zima, ale na więcej niż kilka stopni pow...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby niż Quentin przemieści się nad południową Finlandię....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jak wygląda obecnie pogoda na święta? Około 18 grudnia nad Atlantykiem uformować...