Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: lokalne opady,
  do 10 stopni

  27-03-2019 06:06 Biomet będzie zróżnicowany
  Prognoza pogody na noc Foto: slgckgc/flickr.com (CC BY 2.0) | Video: tvnmeteo.pl

  W środę w wielu regionach pojawią się opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 10 stopni Celsjusza. Okresami powieje też silniejszy wiatr.

  Środa na zachodzie kraju, Pomorzu i Warmii będzie pochmurna z opadami deszczu do 5 litrów na metr kwadratowy. Poza tym zachmurzenie będzie małe i umiarkowane. Termometry pokażą od 5 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 9 st. C w centrum kraju, po 10 st. C na Dolnym Śląsku. Północno-zachodni i zachodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie, a okresami dość silnie.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Największą wilgotność odnotujemy w województwach zachodnich. Będzie zmniejszać się w kierunku północno-wschodnim. W całym kraju odczujemy chłód, a na północnym zachodzie dodatkowo wilgoć. W części zachodniej oraz na Pomorzu biomet będzie niekorzystny, a na pozostałym obszarze - neutralny.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Zachmurzenie okaże się małe i umiarkowane, a po południu duże. Temperatura wzrośnie do 9 st. C. Północno-zachodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie, a chwilami dość silnie. Ciśnienie około południa dojdzie do 1014 hPa, rośnie.

  TRÓJMIASTO

  Zachmurzenie umiarkowane i duże, okresami pokropi deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 7 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie, słaby i umiarkowany, a chwilami dość silny. Ciśnienie około południa wyniesie 1025 hPa, rośnie.

  POZNAŃ

  Zachmurzenie umiarkowane i duże, niewykluczone są opady deszczu. Termometry wskażą maksymalnie 9 st. C. Zachodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany, a okresami dość silny. Ciśnienie około południa dojdzie do 1016 hPa, rośnie.

  WROCŁAW

  Zachmurzenie umiarkowane i duże, może popadać deszcz. Temperatura osiągnie 10 st. C. Wiatr będzie zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie około południa dojdzie do 1013 hPa, rośnie.

  KRAKÓW

  Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura osiągnie 8 st. C. Zachodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie, a okresami silnie. Ciśnienie około południa dojdzie do 1000 hPa, rośnie.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pierwszego marca rozpoczęła się wiosna meteorologiczna. Przyszła nareszcie! Tera...

Tomasz Wasilewski

alt

Tuż przed świętami zimne powietrze z północy ustąpi miejsca ciepłemu z południa....

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby Polska będzie pod wpływem wyżu Katharina znad Skandynawii...