Informacje

 • Prognoza pogody na dziś: lokalnie poprószy śnieg

  20-01-2019 06:12

  Biomet będzie neutralny

  Prognoza pogody na poniedziałek Foto: Susanne Nilsson/ flickr (CC BY-SA 2.0) | Video: tvnmeteo.pl

  W niedzielę w niektórych regionach może słabo poprószyć śnieg. Na termometrach zobaczymy maksymalnie do 2 stopni Celsjusza.

  W niedzielę w przeważającej części kraju na niebie wystąpi umiarkowane zachmurzenie z przejaśnieniami. Na Pomorzu Gdańskim, Mazurach, Warmii i Suwalszczyźnie po południu pojawią się słabe i przelotne opady śniegu, maksymalnie do 1-2 centymetrów. Temperatura maksymalna wyniesie od -3 st. C na południowym wschodzie do 2 st. C na Pomorzu Zachodnim. Zmienny wiatr powieje słabo i umiarkowanie.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Najniższa wilgotność będzie na południu kraju, poniżej 80 procent. Im dalej na północ, tym okaże się wyższa, maksymalnie dojdzie do 90 procent. W całym kraju odczujemy zimno, a warunki biometeo będą neutralne.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Pochmurno z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -1 st. C. Wiatr okaże się słaby, a powieje z zachodu. W południe ciśnienie spadnie do 1006 hPa.

  POZNAŃ

  Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna wyniesie 1 st. C. Powieje słaby wiatr z kierunku zachodniego. W południe ciśnienie będzie oscylować w okolicy 1008 hPa.

  TRÓJMIASTO

  Pochmurno z przelotnymi opadami śniegu. Termometry pokażą maksymalnie 0 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu. Około południa ciśnienie będzie wahać się w okolicy 1017 hPa.

  WROCŁAW

   

  Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna wyniesie 1 st. C. Wiatr okaże się słaby i północno-wschodni. Około południa ciśnienie będzie oscylować w okolicach 1004 hPa.

  KRAKÓW

  Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura minimalna sięgnie -1 st. C. Północno-wschodni wiatr okaże się słaby. Około południa ciśnienie spadnie do 987 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nad Polską toczy się walka między północą i południem. Polem tej walki, strefą ś...

Tomasz Wasilewski

alt

Niemal do końca lutego w prognozach nie widać mroźnej zimy....

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu najbliższej doby z zachodu na wschód będzie się przemieszczała przez Pol...