Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: lokalnie spadnie
  śnieg z deszczem

  10-04-2019 06:27 Biomet będzie neutralny
  Prognoza pogody na lany poniedziałek Foto: Shutterstock | Video: tvnmeteo.pl

  W środę w wielu regionach spodziewane są opady deszczu ze śniegiem. Będą też miejsca, w których dzień przyniesie pogodną aurę. Na termometrach zobaczymy do 12 stopni Celsjusza.

   

  W ciągu dnia na Kaszubach, Mazurach i Suwalszczyźnie wystąpią opady deszczu ze śniegiem. Na pozostałym obszarze możemy liczyć na słońce. Temperatura wyniesie od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 12 st. C na Podkarpaciu. Z północnego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Na przeważającej części kraju wilgotność powietrza utrzyma się na poziomie poniżej 60 procent. Większą odnotujemy na północnym wschodzie i północnym zachodzie - tam przekroczy 70 procent. W całym kraju odczujemy chłód, a biomet okaże się neutralny.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Słonecznie. Termometry pokażą maksymalnie 9 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego wschodu. Ciśnienie po południu osiągnie 1003 hPa i rośnie.

  POZNAŃ

  Słonecznie. Termometry wskażą 9 st. C. Północno-wschodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie. Ciśnienie po południu wyniesie 1006 hPa i rośnie.

  GDAŃSK

  Przelotnie popada deszcz ze śniegiem. Termometry pokażą 6 st. C. Północno-wschodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Ciśnienie po południu dojdzie do 1018 hPa i rośnie.

  WROCŁAW

   

  Słonecznie. Temperatura wzrośnie do 11 st. C. Prognozowany jest słaby i umiarkowany, północno-wschodni wiatr. Ciśnienie po południu będzie oscylować w granicach 1001 hPa i rośnie.

  KRAKÓW

  Dużo słońca. Na termometrach zobaczymy 12 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-wschodni wiatr. Ciśnienie po południu osiągnie 986 hPa i rośnie.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pierwszego marca rozpoczęła się wiosna meteorologiczna. Przyszła nareszcie! Tera...

Tomasz Wasilewski

alt

Już za kilka dni temperatura przekroczy 30 stopni....

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się na skraju niżu Theo znad Rosji i związanego z nim frontu atm...