Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: lokalnie spadnie
  śnieg z deszczem

  10-04-2019 06:27 Biomet będzie neutralny
  Prognoza pogody na lany poniedziałek Foto: Shutterstock | Video: tvnmeteo.pl

  W środę w wielu regionach spodziewane są opady deszczu ze śniegiem. Będą też miejsca, w których dzień przyniesie pogodną aurę. Na termometrach zobaczymy do 12 stopni Celsjusza.

   

  W ciągu dnia na Kaszubach, Mazurach i Suwalszczyźnie wystąpią opady deszczu ze śniegiem. Na pozostałym obszarze możemy liczyć na słońce. Temperatura wyniesie od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 12 st. C na Podkarpaciu. Z północnego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Na przeważającej części kraju wilgotność powietrza utrzyma się na poziomie poniżej 60 procent. Większą odnotujemy na północnym wschodzie i północnym zachodzie - tam przekroczy 70 procent. W całym kraju odczujemy chłód, a biomet okaże się neutralny.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Słonecznie. Termometry pokażą maksymalnie 9 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego wschodu. Ciśnienie po południu osiągnie 1003 hPa i rośnie.

  POZNAŃ

  Słonecznie. Termometry wskażą 9 st. C. Północno-wschodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie. Ciśnienie po południu wyniesie 1006 hPa i rośnie.

  GDAŃSK

  Przelotnie popada deszcz ze śniegiem. Termometry pokażą 6 st. C. Północno-wschodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Ciśnienie po południu dojdzie do 1018 hPa i rośnie.

  WROCŁAW

   

  Słonecznie. Temperatura wzrośnie do 11 st. C. Prognozowany jest słaby i umiarkowany, północno-wschodni wiatr. Ciśnienie po południu będzie oscylować w granicach 1001 hPa i rośnie.

  KRAKÓW

  Dużo słońca. Na termometrach zobaczymy 12 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-wschodni wiatr. Ciśnienie po południu osiągnie 986 hPa i rośnie.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Na początku tygodnia będzie aż 17 stopni, ale później czeka nas ochłodzenie....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem układu niskiego ciśnienia z centrami nad Bałtykiem i Niz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Przed nami druga połowa listopada, ale oznak zimy na razie na horyzoncie nie wid...