Informacje

 • Prognoza pogody na dziś: miejscami pogodny, choć wietrzny dzień

  07-12-2017 06:36

  W niektórych regionach spadnie deszcz

  Spadnie deszcz, ale nie będzie bardzo chłodno

  Foto: Flickr (CC BY 1.0), film: TVN Meteo

  W niektórych regionach spadnie deszcz, w innych natomiast pogoda dopisze. Należy spodziewać się silniejszego wiatru.

  Dziś na północy i wschodzie może spaść deszcz. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Temperatura osiągnie od 6 st. C na wschodzie do 8 st. C na zachodzie. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach do 60 km/h, południowo-zachodni.

  Warunki biometeorologiczne

  Wilgotność powietrza wyniesie poniżej 60 procent w pasie od Ziemi Lubuskiej, przez część Wielkopolski i Dolny Śląsk, po Śląsk i część Małopolski. Wilgotność będzie rosnąć w kierunku północno-wschodnim. Na Podlasiu oraz w części Warmii i Mazur osiągnie ponad 80 procent. W całym kraju będzie chłodno i wietrznie. Biomet okaże się niekorzystny na północy, północnym wschodzie i wschodzie kraju. W pozostałych regionach warunki biometeorologiczne będą neutralne.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Dzień: Przejściowo opady deszczu. Temperatura maksymalna w dzień 7 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 60 km/h, południowo-zachodni. Ciśnienie w południe 1004 hPa i waha się.

  POZNAŃ

  Dzień: Przejściowo opady deszczu. Temperatura maksymalna w dzień 7 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 60 km/h, południowo-zachodni. Ciśnienie w południe 1013 hPa i rośnie.

  GDAŃSK

  Dzień: Przejściowo opady deszczu. Temperatura maksymalna w dzień 8 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 60 km/h, południowo-zachodni. Ciśnienie w południe 1013 hPa i spada.

  WROCŁAW

  Dzień: Pogodnie. Temperatura maksymalna w dzień 8 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 50 km/h, południowo-zachodni. Ciśnienie w południe 1005 hPa i spada.

  KRAKÓW

  Dzień: Pogodnie. Temperatura maksymalna w dzień 6 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 50 km/h, południowo-zachodni. Ciśnienie w południe 996 hPa i waha się.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

W ostatnich dniach mamy do czynienia z piękną, słoneczną pogodą. Trochę chłodnie...

Tomasz Wasilewski

alt

Do połowy października będzie ciepło, a na południu Polski nawet ponad 20 stopni...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się w zasięgu wyżu Wiktor znad północnej Ukrainy....