Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: miejscami powieje silniejszy wiatr

  26-10-2019 06:21 Biomet okaże się korzystny
  Prognoza pogody na sobotę Foto: PAP/EPA/FELIPE TRUEBA | Video: tvnmeteo.pl

  W sobotę termometry pokażą maksymalnie 23 stopnie Celsjusza. W północnej części kraju powieje silniejszy wiatr, w porywach rozpędzi się do 40-70 kilometrów na godzinę.

  W sobotę wystąpi zachmurzenie małe i umiarkowane. Termometry pokażą od 17 stopni Celsjusza na Podlasiu do 23 st. C na Podkarpaciu. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, w północnej części kraju w porywach powieje do 40-70 kilometrów na godzinę.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Najwyższą wilgotność w ciągu dnia odnotujemy na północy kraju, wyniesie około 70 procent. Zmniejszać się będzie w kierunku południowym do około 60. W całym kraju odczujemy komfort termiczny, a warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

  Pogodnie, termometry pokażą 18 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, południowo-zachodni, w porywach rozpędzi się do 40-60 km/h. Ciśnienie spada, w Gdańsku w południe wyniesie 1014 hPa.

  KRAKÓW

  Rano mglisto, potem będzie słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalna 22 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie spada, w południe odnotujemy 991 hPa.

  POZNAŃ

  Zachmurzenie małe i umiarkowane, temperatura wzrośnie do 20 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego zachodu. Ciśnienie spada, w południe odnotujemy 1008 hPa.

  WARSZAWA

  Rano mglisto, potem zachmurzenie będzie małe i umiarkowane. Termometry pokażą 20 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego zachodu. Ciśnienie spada, w południe odnotujemy 1006 hPa.

  WROCŁAW

  Zachmurzenie małe i umiarkowane, temperatura wzrośnie do 21 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie spada, w południe odnotujemy 1005 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...