Informacje

 • Prognoza pogody na dziś: mokro od deszczu i śniegu

  02-03-2016 06:25

  Na termometrach do 7 st.C

  Pochmurno i wilgotno

  Pixabay (CC-BY-SA)

  Środa będzie pochmurna i mokra. W zachodniej części kraju spadnie deszcz, a we wschodniej śnieg. Opady powoli będą zanikać. Na termometrach zobaczymy do 7 st. C.

  W środę będzie pochmurno z niewielkimi przejaśnieniami. We wschodniej części kraju da o sobie znać zanikający śnieg, w zachodniej deszcz, miejscami przejściowo śnieg. Temperatura maksymalna wyniesie od 2 st. C na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni.

  Ciśnienie w dół

  Wilgotność powietrza wyniesie od 80 do ponad 90 proc. Dominować będzie termiczne odczucie chłodu. Odczujemy spadek ciśnienia. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

  Prognoza pogody dla regionów

  TRÓJMIASTO

  Pochmurno z opadami deszczu..  Temp maks. 4 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie, w Gdańsku, w południe 999 hPa, spada.

  KRAKÓW

  Pochmurno z przejaśnieniami. Przelotny śnieg. Temp maks. 4 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie, w południe 977 hPa, spada.

  POZNAŃ

  Pochmurno z przejaśnieniami. Opady deszczu. Temp  maks. 5 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie, w południe 990 hPa, spada.

  WARSZAWA

  Pochmurno, przed południem zanikający śnieg. Temperatura maksymalna 4 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie spada, w południe 992 hPa.

  WROCŁAW

  Pochmurno z opadami deszczu. Temp maks. 7 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie w południe 988 hPa, spada.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

W czwartek żegnamy lato meteorologiczne. Na piątek przypada pierwszy dzień meteo...

Tomasz Wasilewski

alt

Fala bardzo ciepłego i suchego powietrza zbliża się do naszej części Europy. Obe...

Wojciech Raczyński

alt

Polska leży w obszarze lekko podwyższonego ciśnienia. ...