Informacje

 • Prognoza pogody na dziś: mroźno, ale na ogół słonecznie

  24-01-2019 06:24

  Biomet neutralny, miejscami niekorzystny

  Prognoza pogody na niedzielę Foto: Pexels License | Video: tvnmeteo.pl

  Na przeważającym obszarze kraju zaświeci słońce. Wszędzie jednak musimy być przygotowani na mróz - termometry mogą pokazać nawet -7 stopni Celsjusza.

  W czwartek w większości kraju spodziewamy się pogodnej aury. Jedynie na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie pojawią się słabe i przelotne opady śniegu. Temperatura maksymalna będzie się wahać od -7 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do -3 stopni miejscami na zachodzie. Ze wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

  Warunki biometeorologiczne

  Najwyższą wilgotność względną powietrza odnotujemy na południowym wschodzie kraju i wyniesie powyżej 80 procent. Mieszkańcy całej Polski odczują zimno. Pogoda nie będzie miała na ogół wpływu na nasze samopoczucie. Jedynie na południowym wschodzie warunki biometeo okażą się niekorzystne.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie -4 stopnie Celsjusza. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni. Ciśnienie po południu wyniesie 1000 hPa i będzie rosnąć.

  POZNAŃ

  Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -4 stopnie Celsjusza. Słaby i umiarkowany wiatr powieje ze wschodu. Barometry po południu pokażą 1001 hPa. Ciśnienie będzie rosnąć.

  GDAŃSK

  Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie -5 stopni Celsjusza. Wiatr słaby i umiarkowany powieje ze wschodu. Ciśnienie po południu wyniesie 1016 hPa i będzie rosnąć.

  WROCŁAW

  Pogodnie. Temperatura wzrośnie maksymalnie do -3 stopni Celsjusza. Wiatr słaby i umiarkowany powieje ze wschodu. Ciśnienie po południu wyniesie 995 hPa i będzie rosnąć.

  KRAKÓW

  Słabe opady śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -4 st. C. Wiatr na ogół umiarkowany powieje ze wschodu. Ciśnienie po południu wyniesie 981 hPa i będzie się wahać.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nad Polską toczy się walka między północą i południem. Polem tej walki, strefą ś...

Tomasz Wasilewski

alt

Niemal do końca lutego w prognozach nie widać mroźnej zimy....

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu najbliższej doby z zachodu na wschód będzie się przemieszczała przez Pol...