Informacje
 • Prognoza pogody na dziś:
  mroźno. Miejscami popada śnieg

  22-01-2019 06:33 Biomet okaże się korzystny
  Prognoza pogody na niedzielę Foto: muffinn/Visualhunt (CC BY 2.0) | Video: tvnmeteo.pl

  We wtorek na termometrach zobaczymy maksymalnie dwa stopnie Celsjusza. W całym kraju odczujemy zimno, a na północy słabo popada śnieg.

  Wtorek będzie pochmurny, ale z przejaśnieniami. Na Pomorzu Zachodnim i Suwalszczyźnie słabo i przelotnie popada śnieg. Termometry pokażą maksymalnie od -4 stopni Celsjusza na Podlasiu do 2 stopni na Nizinie Szczecińskiej. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południa.

   

  Biomet korzystny

  W całym kraju odczujemy zimno. Wilgotność względna powietrza wyniesie od 70 do 80 procent. Im dalej na północ, tym będzie wyższa. Biomet dopisze, a to oznacza, że aura dobrze wpłynie na nasze samopoczucie.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

  Pochmurno z przejaśnieniami, temperatura maksymalna wyniesie zero stopni Celsjusza. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1013 hPa.

  KRAKÓW

  Pochmurno z przejaśnieniami, na termometrach zobaczymy -2 st. C. Wiatr słaby, południowy. Ciśnienie spada, w południe 985 hPa.

  POZNAŃ

  Pochmurno z przejaśnieniami, temperatura maksymalna wyniesie zero stopni Celsjusza. Wiatr słaby, południowy. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1002 hPa.

  WARSZAWA

  Pochmurno z przejaśnieniami, termometry pokażą maksymalnie -1 st. C. Wiatr słaby, południowy. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1002 hPa.

  WROCŁAW

  Pochmurno z przejaśnieniami, na termometrach zobaczymy maksymalna 2 st. C. Wiatr słaby, południowy. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 998 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Do Polski nadal płynie ciepło z południa, ale pod koniec miesiąca czeka nas zmia...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby wyż Nicola znad Rumunii przemieści się nad Morze Czarne. ...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pierwszego marca rozpoczęła się wiosna meteorologiczna. Przyszła nareszcie! Tera...