Informacje

 • Prognoza pogody na dziś:
  mroźno. Miejscami popada śnieg

  22-01-2019 06:33

  Biomet okaże się korzystny

  Prognoza pogody na niedzielę Foto: muffinn/Visualhunt (CC BY 2.0) | Video: tvnmeteo.pl

  We wtorek na termometrach zobaczymy maksymalnie dwa stopnie Celsjusza. W całym kraju odczujemy zimno, a na północy słabo popada śnieg.

  Wtorek będzie pochmurny, ale z przejaśnieniami. Na Pomorzu Zachodnim i Suwalszczyźnie słabo i przelotnie popada śnieg. Termometry pokażą maksymalnie od -4 stopni Celsjusza na Podlasiu do 2 stopni na Nizinie Szczecińskiej. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południa.

   

  Biomet korzystny

  W całym kraju odczujemy zimno. Wilgotność względna powietrza wyniesie od 70 do 80 procent. Im dalej na północ, tym będzie wyższa. Biomet dopisze, a to oznacza, że aura dobrze wpłynie na nasze samopoczucie.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

  Pochmurno z przejaśnieniami, temperatura maksymalna wyniesie zero stopni Celsjusza. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1013 hPa.

  KRAKÓW

  Pochmurno z przejaśnieniami, na termometrach zobaczymy -2 st. C. Wiatr słaby, południowy. Ciśnienie spada, w południe 985 hPa.

  POZNAŃ

  Pochmurno z przejaśnieniami, temperatura maksymalna wyniesie zero stopni Celsjusza. Wiatr słaby, południowy. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1002 hPa.

  WARSZAWA

  Pochmurno z przejaśnieniami, termometry pokażą maksymalnie -1 st. C. Wiatr słaby, południowy. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1002 hPa.

  WROCŁAW

  Pochmurno z przejaśnieniami, na termometrach zobaczymy maksymalna 2 st. C. Wiatr słaby, południowy. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 998 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nad Polską toczy się walka między północą i południem. Polem tej walki, strefą ś...

Tomasz Wasilewski

alt

Nietypowo wysoka jak na luty temperatura utrzyma się jeszcze przez kilka dni, a ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Dorit znad Bałkanów...