Informacje
 • Prognoza pogody na dziś:
  nie obędzie się bez parasoli i kurtek

  18-03-2017 06:40 Do tego silnie powieje

  Dziś będą nam towarzyszyć wiatr i deszcz

  Fot.: Flickr (CC BY 2.0) / Mather93, film: TVN Meteo

  W ciągu dnia w całym kraju spodziewamy się opadów. Przeważnie będzie to deszcz, jednak miejscami spadnie też deszcz ze śniegiem. Termometry wskażą do 9 stopni Celsjusza.

  Sobota będzie pochmurna i z opadami. W większości regionów spadnie do 3-10 litrów na metr kwadratowy deszczu, a na Suwalszczyźnie, Mazurach i Pomorzu Gdańskim okresami możliwe są opady deszczu ze śniegiem.

  Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wyniesie od 4 st. C na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr powieje umiarkowanie i dość silnie, w porywach do 40-60 kilometrów na godzinę. Ciśnienie spada, w Warszawie w południe wyniesie 983 hPa.

   

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w całym kraju będzie bardzo wysoka, około 90 procent. We wszystkich regionach odczujemy zimno, a pogoda wpłynie niekorzystnie na nasze samopoczucie.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

  Pochmurno z przejaśnieniami. Opady deszczu, po południu także deszczu ze śniegiem. Temp. maks. 5 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach 40-60 km/h. Ciśnienie spada, w Gdańsku w południe 992 hPa.

  KRAKÓW

  Pochmurno i deszczowo. Temp. maks. 7 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach 40-60 km/h. Ciśnienie spada, w południe 972 hPa.

  POZNAŃ

  Pochmurno i deszczowo. Temp. maks. 7 st. C Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach 40-60 km/h. Ciśnienie w południe 986 hPa, spada.

  WARSZAWA

  Pochmurno i opady deszczu. Temp. maks. 7 st. C . Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach 40-60 km/h. Ciśnienie spada, w południe 983 hPa.

  WROCŁAW

  Pochmurno i deszczowo. Temp. maks. 9 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach 40-60 km/h. Ciśnienie w południe 983 hPa, spada.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:
 • obędzie
  może nie obłędzie się bez parasoli... lub nie odbędzie się bez parasoli i ...
  ~kos /2017-03-18 08:35

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Na mapach pogody na razie nie widać mroźnej, zimowej aury. Do Polski właśnie nap...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby nad zachodnie rejony Polski nasunie się zatoka niżowa z f...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jak wygląda obecnie pogoda na święta? Około 18 grudnia nad Atlantykiem uformować...