Informacje

 • Prognoza pogody na dziś:
  niedziela pod znakiem deszczu

  22-10-2017 06:41

  Termometry wskażą maksymalnie 15 stopnie

  Niedziela zapowiada się deszczowo

  Foto: Flickr (CC BY 2.0)/ Sascha Kohlmann, Film: TVN Meteo

  Niedziela będzie chłodna i wilgotna. Termometry wskażą maksymalnie 15 stopni Celsjusza. Aura niekorzystnie wpłynie na nasze samopoczucie.

  W niedzielę o poranku mogą pojawić się lokalne mgły. W ciągu dnia okresami spadnie deszcz. Termometry wskażą maksymalnie od 9 stopni Celsjusza do 15 stopni Celsjusza na Podkarpaciu.

  Powieje słaby i umiarkowany wiatr, południowy i południowo-wschodni.

  Warunki biometeorologiczne w Polsce

  Wilgotność powietrza będzie się zwiększać i na północnym wschodzie przekroczy 80 procent. Odczujemy chłód i wilgoć, ale na południu kraju będzie nieco lepiej - temperatura wyniesie tam 14-15 stopni Celsjusza. Warunki biometeorologiczne będą w całej Polsce niekorzystne.

  Prognoza pogody dla poszczególnych miast

  WARSZAWA

  Niedziela pozostanie pochmurna. Okresami spadnie deszcz. Temperatura nie przekroczy 12 stopni Celsjusza. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie w południe wyniesie 1003 hPa, lecz spadnie.

  POZNAŃ

  Na ogół będzie pochmurno, a okresami spadnie deszcz. Temperatura maksymalna w dzień wyniesie 13 stopni Celsjusza. Wiatr słaby i umiarkowany powieje z południa. Barometry w południe wskażą 1002 hPa, lecz wartość ta spadnie.

  GDAŃSK

  Pochmurno, a okresami deszcz. Termometry wskażą do 12 stopni Celsjusza. Z południowego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. W południe ciśnienie wyniesie 1015 hPa, po czym spadnie.

  WROCŁAW

  Na ogół pochmurno, okresami spadnie też deszcz. Temperatura maksymalna nie przekroczy 14 stopni Celsjusza. Powieje słaby i umiarkowany południowy wiatr. W południe ciśnienie wyniesie 999 hPa, po czym spadnie.

  KRAKÓW

  Na ogół będzie pochmurno, okresami  spadnie też deszcz. Słupki termometrów wskażą do 15 stopni Celsjusza. Południowo-wschodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe wyniesie 987 hPa, po czym spadnie.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Do Polski wlewa się chłód, groźny dla zdrowia i życia ludzi oraz zwierząt. Dalek...

Tomasz Wasilewski

alt

Na kilka dni Polska znalazła się w silnym strumieniu ciepła, które płynie do nas...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest w zasięgu wyżu znad południowej Norwegii, tylko na południu kraju po...