Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: opady możliwe w całym kraju. Lokalne burze i bardzo silny wiatr

  06-07-2016 06:37 Lokalnie spadnie do 30 l/mkw. deszczu

  Burze wystąpią w północnej Polsce

  Shuttestock

  Dzisiaj będzie deszczowo. Temperatura wyniesie od 15 st. C na Warmii do 22 st. C na Podkarpaciu. Na północy kraju wystąpią burze.

  Dziś na północy kraju wystąpią opady deszczu do 10-25 l/mkw., a miejscami także burze. Na pozostałym obszarze Polski także pokropi, ale jedynie przelotnie (do 15 l/mkw.). W górach może zagrzmieć.

  Termometry wskażą od 15 st. C na Wybrzeżu i Warmii, 19 st. C w centrum kraju do 22 st. C na Podkarpaciu. Zachodni wiatr okaże się dość silny. Na Wybrzeżu osiągnie porywy do 90 km/h, na pozostałym obszarze kraju do 60-80 km/h.

   

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza wyniesie od 80 proc. na południu do ponad 90 proc. na północy kraju. Pogoda wpłynie niekorzystnie na nasze samopoczucie w niemal całej Polsce. Jedynie na południowym zachodzie biomet okaże się neutralny.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Dzień: zachmurzenie umiarkowane, okresami duże. Możliwe przelotne opady deszczu. Temp. maks. 19 st. C. Wiatr zachodni, dość silny, w porywach do 60-80 km/h. Ciśnienie około południa 996 hPa, bez większych zmian.

  TRÓJMIASTO

  Dzień: pochmurno z opadami deszczu do 10-25 l/mkw., miejscami burze. Temp. maks. 16 st. C. Wiatr zachodni, dość silny, w porywach do 90 km/h, na pozostałym obszarze do 60-80 km/h. Ciśnienie w południe 1001 hPa, waha się.

  POZNAŃ

  Dzień: pochmurno z opadami deszczu do 10-15 l/mkw. Temp. maks. 17 st. C. Wiatr zachodni, dość silny, w porywach do 60-80 km/h. Ciśnienie w południe 999 hPa, waha się.

  WROCŁAW

  Dzień: pochmurno z przejaśnieniami. Temp. maks. 21 st. C. Wiatr zachodni, dość silny, w porywach do 60-80 km/h. Ciśnienie w południe 998 hPa, waha się.

  KRAKÓW

  Dzień: pochmurno z przejaśnieniami, przelotne opady deszczu do 10 l/mkw. Temp. maks. 20 st. C. Wiatr zachodni, dość silny, w porywach do 60 km/h. Ciśnienie w południe 987 hPa, waha się.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Wyjątkowo ciepła pogoda jak na listopad będzie trwać jeszcze kilka dni, a późnie...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem układu niskiego ciśnienia z centrami nad Majorką i Niemc...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Przed nami druga połowa listopada, ale oznak zimy na razie na horyzoncie nie wid...