Informacje
 • Prognoza pogody na dziś:
  pochmurno i maksymalnie siedem stopni

  23-11-2018 06:27 Biomet okaże się neutralny
  Prognoza pogody na sobotę Foto: PAP/EPA/OMER MESSINGER | Video: tvnmeteo.pl

  W piątek lokalnie wystąpią opady deszczu i mżawki. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 7 stopni Celsjusza. W przeważającej części kraju odczujemy zimno, miejscami chłód.

  Piątek będzie pochmurny z niewielkimi przejaśnieniami i mgłami. Na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie pojawią się opady mżawki i deszczu. Temperatura maksymalna osiągnie wartość od 2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 7 stopni na Dolnym Śląsku. Słabo i umiarkowanie powieje z południa.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Największą wilgotność powietrza odczują mieszkańcy południa i wyniesie ponad 90 procent. Będzie się zmniejszać w kierunku północnym. W przeważającej części kraju odczujemy zimno, a na południowym zachodzie chłód. Biomet okaże się neutralny.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Pochmurno z niewielkimi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna wyniesie 3 st. C. Powieje z południowego wschodu, słabo i umiarkowanie. W południe na barometrach ciśnienie będzie wahać się w okolicy 1014 hPa.

  POZNAŃ

  Pochmurno z niewielkimi przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 4 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Powieje z południowego wschodu. W południe barometry pokażą, że ciśnienie waha się w okolicy 1014 hPa.

  GDAŃSK

  Pochmurno z niewielkimi przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 2 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje z kierunku południowo-wschodniego. W południe ciśnienie będzie oscylować w okolicy 1026 hPa.

  WROCŁAW

  Pochmurno, temperatura maksymalna wyniesie 6 st. C. Południowo-wschodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany. W południe barometry pokażą 1010 hPa, a ciśnienie będzie się wahać.

  KRAKÓW

  Pochmurno, temperatura maksymalna sięgnie maksymalnie 5 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje z południowego wschodu. W południe ciśnienie będzie oscylować w okolicy 1010 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Mroźne powietrze, które napłynęło ze wschodu zacznie ustępować dopiero za kilka ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest w zasięgu niżu Pauline znad Finlandii i związanego z nim frontu atmo...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...