Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: pochmurno, zimno i przeważnie śnieżnie

  13-12-2018 06:32 Biomet będzie niekorzystny
  Prognoza pogody na piątek Foto: Jim Sorbie/flickr (CC BY 2.0) | Video: tvnmeteo.pl

  Czwartek przyniesie pochmurną aurę, w której znajdzie się miejsce na opady śniegu i deszczu ze śniegiem. W większości regionów temperatura nie przekroczy zera stopni Celsjusza.

  W ciągu dnia będzie na ogół pochmurno. W większości regionów wystąpią słabe opady śniegu, miejscami popada deszcz ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez jeden stopień od Pomorza po Wielkopolskę, do 3 st. C na Pomorzu Zachodnim. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-wschodni. Ciśnienie waha się, w południe barometry wskażą 1011 hPa.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Wilgotność względna powietrza w ciągu dnia w całym kraju przekroczy 95 procent. Wszyscy mieszkańcy Polski odczują zimno. Pogoda wpłynie na samopoczucie niekorzystnie.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

  Pochmurno. Okresami popada deszcz ze śniegiem. Temperatura wzrośnie do 1 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego wschodu. Ciśnienie spada, w Gdańsku w południe odnotujemy 1025 hPa.

  KRAKÓW

  Pochmurno. Okresami wystąpią słabe opady śniegu. Temperatura nie przekroczy -1 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-wschodni.  Ciśnienie waha się, w południe odnotujemy 993 hPa.

  POZNAŃ

  Pochmurno i słaby śnieg. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 1 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno wschodni. Ciśnienie spada, w południe barometry wskażą 1014 hPa.

  WARSZAWA

   

  Na ogół pochmurno. Wystąpią słabe opady śniegu. Możliwe niewielkie przejaśnienia. Temperatura nie przekroczy zera stopni. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego wschodu.  Ciśnienie waha się, w południe odnotujemy 1011 hPa.

  WROCŁAW

  Pochmurno. Okresami wystąpią słabe opady śniegu. Termometry wskażą maksymalnie zero stopni. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego wschodu. Ciśnienie spada, w południe barometry wskażą 1009 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Do naszego kraju nadal, prawie bez przerwy od początku stycznia, dociera ciepłe ...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby Polska dostanie się pod wpływ wyżu Ekart II znad Rumunii....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pogoda w Polsce jest przedwiosenna. Ptaki śpiewają jak w marcu, a nad rzeką Rawk...