Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: pochmurny
  i wietrzny dzień

  12-02-2019 06:25 Biomet będzie niekorzystny
  Prognoza pogody na niedzielę Foto: Maxpixel (CC0) | Video: tvnmeteo.pl

  Dzisiaj nie mamy co liczyć na słońce. Lokalnie mogą pojawić się też niewielkie opady śniegu. Termometry pokażą maksymalnie 4 stopnie Celsjusza.

  Wtorek okaże się pochmurny. Na wschodzie i południu może popadać zanikający śnieg. Temperatura wyniesie od 0 stopni Celsjusza na Podkarpaciu do 4 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Północno-zachodni wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami w porywach jego prędkość wzrośnie do 60 kilometrów na godzinę.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Największą wilgotność powietrza odnotujemy w regionach wschodnich i części południowo-wschodniej kraju - przekroczy 80 procent. Będzie zmniejszać się w kierunku północno-zachodnim. W całym kraju odczujemy chłód, a biomet okaże się niekorzystny.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

  Pogodnie. Temperatura wzrośnie do 2 st. C. Południowo-zachodni wiatr okaże się umiarkowany i dość silny, okresami w porywach rozpędzi się do 60 km/h. Ciśnienie rośnie, w Gdańsku w południe osiągnie 1019 hektopaskali.

  KRAKÓW

  Na ogół pochmurno i opady śniegu. Temperatura maksymalna 1 st. C. Północno-zachodni wiatr okaże się umiarkowany i dość silny - okresami w porywach jego prędkość wzrośnie do 60 km/h. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 990 hPa.

  POZNAŃ

  Pogodnie. Temperatura wzrośnie do 3. st. C. Wiatr okaże się umiarkowany i dość silny - okresami w porywach jego prędkość wzrośnie do 60 km/h. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1013 hPa.

  WARSZAWA

  Na ogół pogodnie, choć rano możliwy jest słaby śnieg. Temperatura wyniesie 2 st. C. Północno-zachodni wiatr okaże się umiarkowany i dość silny - okresami w porywach jego prędkość wzrośnie do 60 km/h. Ciśnienie rośnie, w południe barometry pokażą 1005 hPa.

  WROCŁAW

  Pogodnie. Temperatura dojdzie do 3 st. C. Północno-zachodni wiatr okaże się umiarkowany i dość silny, a okresami w porywach rozpędzi się do 60 km/h. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 1009 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Do Polski nadal płynie ciepło z południa, ale pod koniec miesiąca czeka nas zmia...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby niż Thilo znad Morza Północnego przemieści się nad połudn...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pierwszego marca rozpoczęła się wiosna meteorologiczna. Przyszła nareszcie! Tera...