Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: pogodnie, gdzieniegdzie spadnie przelotny deszcz

  02-11-2018 06:20 Odczujemy ciepło i komfort termiczny
  Prognoza pogody na wtorek Foto: Shutterstock | Video: tvnmeteo.pl

  Piątek dla większości kraju zapowiada się pogodnie, jednak w kilku regionach spadną przelotne opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie do 19 stopni Celsjusza.

  W ciągu dnia na wschodzie, Podkarpaciu i Mazowszu może słabo popadać - do 1-3 litrów na metr kwadratowy. Mieszkańcy pozostałej części kraju będą cieszyć się pogodną aurą. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 14 stopni Celsjusza na Pomorzu, przez 17 na Ziemi Łódzkiej, do 19 stopni na Podkarpaciu. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego zachodu.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Wilgotność względna powietrza najwyższa okaże się na wschodzie i południowym wschodzie Polski. Przekroczy tam 70 procent. Zmniejszać będzie się w kierunku zachodnim. W większości kraju pogoda zapewni nam komfort termiczny, a na południowym wschodzie ciepło. Również warunki biometeorologiczne podzielą nasz kraj - w większości kraju okażą się neutralne, jedynie na południowym wschodzie i wschodzie niekorzystne.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Możliwy przelotny deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 18 stopni. Wiatr umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie po południu wyniesie 1010 hPa i rośnie.

  POZNAŃ

  Pogodnie. Na termometrach maksymalnie 15 stopni Celsjusza. Wiatr umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie po południu wyniesie 1011 hPa i rośnie.

  GDAŃSK

  Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 14 stopni. Wiatr umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie po południu wyniesie 1021 hPa i rośnie.

  WROCŁAW

  Pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie 16 stopni. Wiatr umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie po południu wyniesie 1008 hPa i rośnie.

  KRAKÓW

  Przelotne opady deszczu. Temperatura osiągnie wartość 19 stopni Celsjusza. Wiatr umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie po południu wyniesie 997 hPa i rośnie.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Wyjątkowo ciepła pogoda jak na listopad będzie trwać jeszcze kilka dni, a późnie...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem układu niskiego ciśnienia z centrami nad Bałtykiem i Niz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Przed nami druga połowa listopada, ale oznak zimy na razie na horyzoncie nie wid...