Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: pogodnie. Na wschodzie popada przelotny deszcz

  09-09-2018 06:25 Biomet okaże się na ogół korzystny

  W niedzielę będzie na ogół pogodnie

  pixababy.com (CC0)

  Zapowiada się ciepły dzień, na termometrach zobaczymy maksymalnie 25 stopni Celsjusza. Miejscami mogą wystąpić opady. W całym kraju odczujemy komfort termiczny.

  Niedziela będzie na ogół pogodna, jedynie na krańcach wschodnich mogą pojawić się zanikające, przelotne opady deszczu. Termometry wskażą od 20 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 25 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr skręcający na południowo-zachodni.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Największą wilgotność powietrza, przekraczającą 60 procent, odnotujemy na wschodzie. Będzie zmniejszać się ku zachodowi. W całym kraju odczujemy komfort termiczny. Korzystne warunki biometeorologiczne spodziewane są na przeważającym kraju, a neutralne na krańcach wschodnich.

  Prognoza dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Pogodnie, temperatura wyniesie 22 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie po południu 1009 hPa i waha się.

  POZNAŃ

  Pogodnie, temperatura dojdzie do 24 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie waha się, po południu barometry wskażą 1011 hPa.

  GDAŃSK

  Pogodnie, termometry pokażą 22 st. C. Z zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie waha się, po południu wyniesie 1022 hPa.

  WROCŁAW

  Pogodnie, termometry pokażą 25 st. C. Z południowego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie waha się, po południu wyniesie 1008 hPa.

  KRAKÓW

  Pogodnie, temperatura dojdzie do 24 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu. Ciśnienie waha się, po południu barometry wskażą 995 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Mroźne powietrze, które napłynęło ze wschodu zacznie ustępować dopiero za kilka ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest w zasięgu niżu Pauline znad Finlandii i związanego z nim frontu atmo...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...