Informacje
 • Prognoza pogody na dziś:
  pogodnie w większości kraju

  12-09-2019 06:15 Biomet będzie na ogół neutralny
  Prognoza pogody na sobotę Foto: Sivi Steys/flickr.com (CC BY-SA 2.0) | Video: tvnmeteo.pl

  Czwartek przyniesie pogodną aurę w przeważającej części kraju. Pojawią się jednak regiony z przelotnymi opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 25 stopni Celsjusza.

  W czwartek na Pomorzu i Mazurach możemy spodziewać się przelotnych opadów deszczu. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Temperatura wyniesie od 20 stopni Celsjusza na Pomorzu do 25 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany zachodni wiatr.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Najniższą wilgotność - poniżej 50 procent - odnotujemy na południowym wschodzie kraju. Będzie wzrastać w kierunku północno-zachodnim. Na przeważającym obszarze odczujemy ciepło, jedynie na północnym zachodzie - komfort termiczny. Biomet będzie na ogół neutralny.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 24 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie po południu wyniesie 1014 hPa i będzie rosło.

  POZNAŃ

  Pogodnie. Temperatura wzrośnie do 22 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie po południu dosięgnie 1016 hPa i będzie rosło.

  GDAŃSK

  Po południu możliwy jest przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 20 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie po południu 1025 hPa i będzie rosło.

  WROCŁAW

   

  Pogodnie. Na termometrach zobaczymy 24 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie po południu osiągnie 1013 hPa i będzie rosło.

  KRAKÓW

  Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 25 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie po południu wyniesie 1002 hPa i będzie rosło.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Jesień zacznie się w poniedziałek ciepłą pogodą, która utrzyma się przez kilka d...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem klina wysokiego ciśnienia łączącego dwa wyże - znad Atla...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pierwszego marca rozpoczęła się wiosna meteorologiczna. Przyszła nareszcie! Tera...