Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: pogodny i gorący dzień

  11-08-2019 06:06 Warunki biometeorologiczne będą zróżnicowane
  Prognoza pogody na środę Foto: PAP/EPA/DAVID HECKER | Video: tvnmeteo.pl

  Niedziela zapowiada się pogodnie. Będzie bardzo ciepło, a miejscami pojawi się upał. W niektórych regionach aura wpłynie niekorzystnie na nasze samopoczucie.

  Przed nam pogodna, miejscami upalna niedziela. Na termometrach zobaczymy od 24 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 30 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego zachodu.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Najwyższa wilgotność w ciągu dnia odnotujemy na wschodzie kraju, wyniesie około 50 procent. Zmniejszać się będzie w kierunku zachodnim. Na Warmii, Mazurach oraz wschodnich krańcach Polski będzie ciepło, w pasie od Pomorza, przez centrum, aż po Podkarpacie gorąco, a na Dolnym Śląsku upalnie. Warunki biometeorologiczne na Dolnym Śląsku okażą się niekorzystne, w pozostałych regionach odczujemy komfort termiczny.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

   

  Pogodnie. Na termometrach zobaczymy 27 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego zachodu. Ciśnienie waha się, po południu wyniesie 1004 hPa.

  POZNAŃ

  Pogodnie. Temperatura wzrośnie do 28 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego zachodu. Ciśnienie waha się, po południu odnotujemy 1006 hPa.

  GDAŃSK

  Pogodnie. Na termometrach zobaczymy 25 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego zachodu. Ciśnienie waha się, po południu odnotujemy 1016 hPa.

  WROCŁAW

   

  Pogodnie. Termometry pokażą 30 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego zachodu. Ciśnienie waha się, po południu na barometrach zobaczymy 1002 hPa.

  KRAKÓW

  Pogodnie. Na termometrach zobaczymy 27 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego zachodu. Ciśnienie waha się, po południu wyniesie 991 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Przed nami najpierw duże ochłodzenie, ale potem możemy liczyć na babie lato....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem klina wysokiego ciśnienia łączącego dwa wyże - znad Atla...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pierwszego marca rozpoczęła się wiosna meteorologiczna. Przyszła nareszcie! Tera...