Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: pogodny,
  jesienny dzień. Miejscami będzie ciepło

  09-10-2018 09:25 Biomet okaże się korzystny
  Prognoza pogody na środę Foto: Skitterphoto (CC0 Public Domain) | Video: tvnmeteo.pl

  Nad ranem lokalnie mogą pojawić się mgły. Termometry pokażą maksymalnie 20 stopni Celsjusza. Na północy i wschodzie odczujemy komfort termiczny, na południowym zachodzie - ciepło.

  We wtorek w większości kraju będziemy mogli cieszyć się słoneczną aurą. Jedynie na północy i wschodzie może się nieznacznie zachmurzyć. Termometry pokażą maksymalnie od 14 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie i Podlasiu, do 18 st. C w centrum kraju i nawet 20 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Wiatr nie będzie problemem - powieje słabo i umiarkowanie z kierunku południowego.

  Warunki biometeorologiczne

  Największa wilgotność powietrza wystąpi na północy kraju, przekroczy 60 procent. Będzie zmniejszać się w kierunku południowym. Na północy i wschodzie Polski odczujemy komfortowe warunki termiczne, na południowym zachodzie zaś - ciepło. Biomet okaże się korzystny.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Pogodnie, termometry pokażą maksymalnie 16 st. C. Południowy wiatr okaże się słaby i umiarkowany. W południe ciśnienie wyniesie 1013 hPa.

  TRÓJMIASTO

  Pogodnie, temperatura nie przekroczy 16 st. C. Wiatr powieje z południa, będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie wzrośnie do 1023 hPa.

  POZNAŃ

  Pogodnie, na termometrach w najcieplejszej porze dnia zobaczymy 18 st. C. Powieje słabo i umiarkowanie, z południa. Barometry około południa wskażą 1012 hPa.

  WROCŁAW

  Pogodnie, będzie ciepło, maksymalnie 20 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje z południowego zachodu. Ciśnienie wyniesie 1008 hPa.

  KRAKÓW

  Pogodnie, temperatura maksymalna wyniesie 18 st. C. Południowy wiatr będzie słaby i umiarkowany. Około południa na barometrach zobaczymy 997 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pierwszego marca rozpoczęła się wiosna meteorologiczna. Przyszła nareszcie! Tera...

Tomasz Wasilewski

alt

Do Polski napłynie powietrze z Afryki i za kilka dni może być u nas aż 27 stopni...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się na skraju wyżu Leonore znad Rosji....