Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: przed nami przeważnie piękny i ciepły dzień

  11-09-2018 09:53 Termometry pokażą do 27 stopni Celsjusza

  Piękny dzień

  Shuterstock

  We wtorek wiele miejsc kraju będzie pogodnych, jednak znajdą się i takie, w których popada. Na termometrach zobaczymy nawet 27 stopni Celsjusza.

  We wtorek na północy, zachodzie i w centrum kraju zachmurzenie będzie kłębiaste umiarkowane i duże, a okresami spodziewane są niewielkie opady deszczu do pięciu litrów na metr kwadratowy. Poza tym będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy od 19 stopni Celsjusza w rejonie Zatoki Gdańskiej do 27 stopni na Dolnym Śląsku. Słaby i umiarkowany wiatr miejscami okaże się silniejszy i powieje z zachodu.

  Warunki biometeorologiczne

  Najwyższą wilgotność odnotujemy na północy Polski, wyniesie tam powyżej 90 procent. Będzie się zmniejszać w kierunku południa. Warunki biometeorologiczne okażą się korzystne w całym kraju. Pogoda zapewni nam także komfort termiczny.

  Prognoza dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

  Zachmurzenie zmienne i przelotne opady deszczu. Na termometrach maksymalnie zobaczymy 19 stopni. Słaby i umiarkowany wiatr będzie wiał z zachodu. Ciśnienie się waha. W południe wyniesie 1019 hPa.

  KRAKÓW

  Dzień będzie pogodny. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 26 stopni Celsjusza. Z zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie się waha, w południe wyniesie 993 hPa.

  POZNAŃ

  Będzie pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie 25 stopni Celsjusza, a wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie z zachodu. Ciśnienie się waha, w południe na barometrach zobaczymy 1011 hPa.

  WARSZAWA

  Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 23 stopnie Celsjusza. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu. Ciśnienie się waha, w południe wyniesie 1009 hPa.

  WROCŁAW

  Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 27 stopni Celsjusza. Wiatr słaby i umiarkowany będzie wiał z zachody. Ciśnienie w południe osiągnie wartość 1007 hPa, waha się.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Październikowe lato ma się świetnie i może utrzymać się jeszcze przez tydzień....

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby niż Thilo znad Morza Północnego przemieści się nad połudn...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pierwszego marca rozpoczęła się wiosna meteorologiczna. Przyszła nareszcie! Tera...