Informacje

 • Prognoza pogody na dziś: przygotujmy się na zimową aurę

  17-12-2017 06:34

  Opady śniegu w całym kraju

  Prognoza pogody na wtorek Foto: Foto: Visualhunt (CC BY-SA 2.0) / magro_kr, film: TVN Meteo | Video: TVN Meteo

  W niedzielę należy się spodziewać przelotnych opadów śniegu i temperatury w okolicy zera. Między innymi dlatego odczuwalne warunki biometeorologiczne pozostaną niekorzystne.

  Niedziela okaże się pochmurna z przejaśnieniami. Wystąpią słabe, przelotne opady śniegu. Termometry pokażą od 0 st. C na Podlasiu do 3 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1004 hPa.

   

  Warunki biometeorologiczne

  W całym kraju wilgotność powietrza okaże się bardzo wysoka i przekroczy 90 procent. We wszystkich regionach odczuwalne będzie zimno, a pogoda wpłynie na nasze samopoczucie niekorzystnie.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

  DZIEŃ: pochmurno z niewielkimi przejaśnieniami. Przelotne słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna 1 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, z zachodu. Ciśnienie rośnie, w Gdańsku, w południe 1015 hPa.

  KRAKÓW

  DZIEŃ: pochmurno z niewielkimi przejaśnieniami. Przelotne słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna 2 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, z zachodu. Ciśnienie rośnie, w południe 989 hPa.

  POZNAŃ

  DZIEŃ: pochmurno z niewielkimi przejaśnieniami. Przelotne słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna 2 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe 1006 hPa.

  WARSZAWA

  DZIEŃ: pochmurno z przejaśnieniami. Słaby przelotny śnieg i deszcz. Temperatura maksymalna 2 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, z zachodu. Ciśnienie rośnie, w południe 1004 hPa.

  WROCŁAW

  DZIEŃ: pochmurno z niewielkimi przejaśnieniami. Przelotne słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna 2 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie w południe 1003 hPa, rośnie.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Rozpoczyna się astronomiczna zima. W przyrodzie nastaje cisza, świat wokół kuli ...

Tomasz Wasilewski

alt

Ciepło przemieszczające się od Atlantyku w głąb kontynentu stanie na drodze mroź...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby Polska będzie pod wpływem zatoki niskiego ciśnienia. ...