Informacje

 • Prognoza pogody na dziś: przygotujmy się na zimową aurę

  17-12-2017 06:34

  Opady śniegu w całym kraju

  Spodziewajmy się śniegu

  Foto: Visualhunt (CC BY-SA 2.0) / magro_kr, film: TVN Meteo

  W niedzielę należy się spodziewać przelotnych opadów śniegu i temperatury w okolicy zera. Między innymi dlatego odczuwalne warunki biometeorologiczne pozostaną niekorzystne.

  Niedziela okaże się pochmurna z przejaśnieniami. Wystąpią słabe, przelotne opady śniegu. Termometry pokażą od 0 st. C na Podlasiu do 3 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1004 hPa.

   

  Warunki biometeorologiczne

  W całym kraju wilgotność powietrza okaże się bardzo wysoka i przekroczy 90 procent. We wszystkich regionach odczuwalne będzie zimno, a pogoda wpłynie na nasze samopoczucie niekorzystnie.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

  DZIEŃ: pochmurno z niewielkimi przejaśnieniami. Przelotne słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna 1 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, z zachodu. Ciśnienie rośnie, w Gdańsku, w południe 1015 hPa.

  KRAKÓW

  DZIEŃ: pochmurno z niewielkimi przejaśnieniami. Przelotne słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna 2 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, z zachodu. Ciśnienie rośnie, w południe 989 hPa.

  POZNAŃ

  DZIEŃ: pochmurno z niewielkimi przejaśnieniami. Przelotne słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna 2 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe 1006 hPa.

  WARSZAWA

  DZIEŃ: pochmurno z przejaśnieniami. Słaby przelotny śnieg i deszcz. Temperatura maksymalna 2 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, z zachodu. Ciśnienie rośnie, w południe 1004 hPa.

  WROCŁAW

  DZIEŃ: pochmurno z niewielkimi przejaśnieniami. Przelotne słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna 2 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie w południe 1003 hPa, rośnie.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Gorące i suche dni z początku maja zostały zastąpione przez pochmurne niebo i ul...

Tomasz Wasilewski

alt

Jeszcze w maju możliwe jest wyraźne ochłodzenie....

Wojciech Raczyński

alt

Pogodę w Polsce kształtują dwa niże z południa. ...