Informacje
 • Prognoza pogody na dziś:
  słońce rozgości się na niebie

  13-10-2018 06:25 Biomet będzie korzystny
  Prognoza pogody na środę Foto: PAP/Darek Delmanowicz | Video: tvnmeteo.pl

  W sobotę mieszkańcy całej Polski będą mogli cieszyć się słoneczną aurą. Na przeważającym obszarze kraju temperatura przekroczy 20 stopni Celsjusza.

  Rano miejscami utrzymają się mgły i zamglenia, jednak w kolejnych godzinach będzie słonecznie i ciepło. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 19 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 22 st. C. w centrum, po 25 st. C. na Dolnym Śląsku. Wiatr na zachodzie może okazać się okresami dość silny. Jednak w większości kraju powieje słabo i umiarkowanie, z południowego wschodu.

  Warunki biometeorologiczne

  Największą wilgotność powietrza odczują mieszkańcy północy. Wyniesie tam ponad 60 procent. Będzie zmniejszać się w kierunku południowym. W całym kraju odczujemy ciepło. Biomet okaże się korzystny.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Dzień będzie słoneczny. Temperatura wyniesie maksymalnie 21 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie nieznacznie spadnie, do 1016 hPa.

  TRÓJMIASTO

  Dzień zapowiada się słonecznie i ciepło - odnotujemy 21 st. C. Wiatr powieje z południowego wschodu, słabo i umiarkowanie. W południe na barometrach zobaczymy 1027 hPa.

  POZNAŃ

  Na niebie rozgości się słońce. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 23 st. C. Powieje z południowego wschodu, głównie słabo i umiarkowanie, ale okresami wiatr może okazać się dość silny. W południe na barometrach zobaczymy 1015 hPa.

  WROCŁAW

  Będzie słonecznie. Temperatura wyniesie nawet 25 st. C. Południowo-wschodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie, ale okresami może być nieco silniejszy. Ciśnienie wyniesie 1011 hPa.

  KRAKÓW

  Dzień zapowiada się jednak słonecznie. Termometry pokażą maksymalnie 21 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, z kierunku południowo-wschodniego. O północy ciśnienie spadnie do 1001 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zarówno pod koniec stycznia, jak i na początku lutego do Polski nadal będzie nap...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby Polska dostanie się pod wpływ wyżu Ekart II znad Rumunii....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pogoda w Polsce jest przedwiosenna. Ptaki śpiewają jak w marcu, a nad rzeką Rawk...