Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: słoneczna aura w całym kraju, do 26 stopni

  15-08-2019 06:26 Warunki biometeo okażą się korzystne
  Prognoza pogody na 16 dni Foto: Visual Hunt (CC0 1.0) | Video: tvnmeteo.pl

  W czwartek będzie na ogół słonecznie. W całym kraju odczujemy komfort termiczny. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 26 stopni Celsjusza.

  Czwartek będzie przeważnie słoneczny. Wieczorem na Nizinie Szczecińskiej mogą pojawić się przelotne opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie od 21 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 26 st. C na Dolnym Śląsku. Z południowego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

  Warunki biometeorologiczne

  Największa wilgotność powietrza wystąpi na północno-zachodnim krańcu Polski. W całym kraju odczujemy komfort termiczny, a pogoda wpłynie korzystnie na nasze samopoczucie.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

  Na ogół słonecznie, termometry pokażą maksymalnie 23 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z południowego zachodu. W południe na barometrach zobaczymy do 1014 hPa.

  KRAKÓW

  Na ogół słonecznie, temperatura maksymalna sięgnie 24 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje z południowego zachodu. Ciśnienie w południe wyniesie 986 hPa.

  POZNAŃ

  Na ogół słonecznie, temperatura maksymalna wyniesie 25 st. C. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie z południowego zachodu. W południe barometry pokażą 1003 hPa.

  WARSZAWA

  Na ogół słonecznie, na termometrach zobaczymy maksymalnie 23 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany z południowego zachodu. W południe ciśnienie osiągnie 1002 hPa.

  WROCŁAW

  Na ogół słonecznie, termometry pokażą maksymalnie 26 st. C. Z południowego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 1000 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Tuż przed końcem miesiąca na południu Polski znowu może być aż 30 stopni....

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby z zachodu na wschód Polski będzie się przemieszczała zato...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pierwszego marca rozpoczęła się wiosna meteorologiczna. Przyszła nareszcie! Tera...