Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: spadnie deszcz ze śniegiem, a nawet śnieg

  18-11-2018 06:48 Biomet okaże się niekorzystny

  Miejscami będzie biało

  PAP/EPA/ERIK S. LESSER

  W całym kraju synoptycy prognozują opady deszczu, deszczu ze śniegiem, a miejscami nawet śniegu. W wielu regionach Polski na termometrach zobaczymy maksymalnie 2 stopnie Celsjusza.

  W niedzielę aura okaże się nieprzyjemna w całym kraju. Wszędzie spodziewane są opady deszczu i deszczu ze śniegiem, a na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie spadnie śnieg. Temperatura wyniesie od 2 stopni Celsjusza w centrum oraz na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie do 7 st. C na Pomorzu. Powieje umiarkowany wiatr z północy. W regionach północnych Polski powieje silniej, jego porywy osiągną do 50 kilometrów na godzinę.

  Warunki biometeorologiczne

  Wilgotność powietrza będzie największa w pasie od Suwalszczyzny, przez Mazowsze, Ziemię Łódzką, po Dolny Śląsk i wyniesie 80 procent. W całym kraju będzie zimno, a warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura wzrośnie do 2 st. C. Powieje na ogół umiarkowany, północny wiatr. Ciśnienie spada, po południu barometry pokażą 1014 hPa i spada.

  POZNAŃ

  Opady deszczu. Temperatura wyniesie 4 st. C. Północny wiatr będzie na ogół umiarkowany. Ciśnienie spada, po południu barometry wskażą 1017 hPa.

  GDAŃSK

  Opady deszczu. Termometry pokażą 7 st. C. Powieje na ogół umiarkowany, północny wiatr, w porywach osiągający do 50 km/h. Ciśnienie spada, po południu na barometrach mieszkańcy Gdańska zobaczą 1029 hPa.

  WROCŁAW

  Opady deszczu ze śniegiem. Temperatura wzrośnie do 4 st. C. Wiatr będzie na ogół umiarkowany, północny. Ciśnienie spada, po południu barometry pokażą 1013 hPa.

  KRAKÓW

  Opady śniegu. Termometry pokażą 2 st. C. Północny wiatr okaże się umiarkowany. Ciśnienie spada, po południu barometry wskażą 1000 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Mroźne powietrze, które napłynęło ze wschodu zacznie ustępować dopiero za kilka ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest w zasięgu niżu Pauline znad Finlandii i związanego z nim frontu atmo...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...