Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: w Wielką Sobotę słonecznie i do 21 stopni

  20-04-2019 06:39 Biomet okaże się korzystny
  Prognoza pogody na lany poniedziałek Foto: PAP/EPA/LUKAS BARTH-TUTTAS | Video: tvnmeteo.pl

  Wielka Sobota przyniesie dużo słońca na bezchmurnym niebie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie do 21 stopni Celsjusza.

  Zapowiada się słoneczna sobota. Temperatura od 15 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 21 stopni na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Wiatr, słaby i umiarkowany, powieje z północnego wschodu.

  Warunki biometeorologiczne

  W sobotę najwyższą wilgotność w ciągu dnia odnotujemy na północy, wschodzie i południowym wschodzie kraju - wyniesie około 40 procent.

  Zmniejszać się będzie w kierunku południowo-zachodnim. Niemal w całym kraju odczujemy ciepło, tylko na wschodzie - komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne będą korzystne.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Słonecznie. Na termometrach zobaczymy 18 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z północnego wschodu. Ciśnienie spada, po południu wyniesie 1013 hPa.

  POZNAŃ

  Słonecznie. Temperatura wzrośnie do 20 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego wschodu. Ciśnienie spada, po południu odnotujemy 1018 hPa.

  GDAŃSK

  Słonecznie. Termometry pokażą 16 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, północno-wschodni. Ciśnienie spada, po południu na barometrach zobaczymy 1031 hPa.

  WROCŁAW

  Słonecznie. Temperatura wzrośnie do 21 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, północno-wschodni. Ciśnienie spada, po południu na barometrach zobaczymy  1013 hPa.

  KRAKÓW

  Słonecznie. Na termometrach zobaczymy 18 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z północnego wschodu. Ciśnienie spada, po południu odnotujemy 1001 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pierwszego marca rozpoczęła się wiosna meteorologiczna. Przyszła nareszcie! Tera...

Tomasz Wasilewski

alt

Przed nami ciepły tydzień, a na przełomie maja i czerwca może być wręcz gorąco....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest w zasięgu niżu Axel znad Czech. ...