Informacje

 • Prognoza pogody na dziś: zimny i pogodny dzień

  21-01-2019 06:30

  Biomet okaże się zróżnicowany

  Prognoza pogody na poniedziałek Foto: PAP/EPA/CHRISTIAN BRUNA | Video: tvnmeteo.pl

  Poniedziałek przyniesie aurę obfitującą w pogodne godziny, jednak w niektórych regionach z nieba czasem może poprószyć śnieg. Temperatura będzie oscylowała wokół zera stopni.

  W ciągu dnia będzie pogodnie. Synoptycy prognozują jedynie na północy słabe, przelotne opady śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -2 stopni Celsjusza na wschodzie do 2 st. na zachodzie. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie, z południowego zachodu.

  Warunki biometeorologiczne

  Najwyższą wilgotność powietrza w ciągu dnia odnotujemy na północy Polski, wyniesie ona około 80 procent. Zmniejszać się będzie w kierunku południowym. W całym kraju odczujemy zimno. Warunki biometeorologiczne okażą się zróżnicowane - na północy niekorzystne, w pasie centralnym i na południu neutralne.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 1 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, południowo-zachodni. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 1009 hPa.

  POZNAŃ

  Pogodnie. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 1 st. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego zachodu. Ciśnienie rośnie, po południu na barometrach zobaczymy 1011 hPa.

  GDAŃSK

  Przelotne opady śniegu. Termometry pokażą 1 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, południowo-zachodni. Ciśnienie waha się, po południu wyniesie 1020 hPa.

  WROCŁAW

  Pogodnie. Termometry pokażą 2 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, południowo-zachodni. Ciśnienie waha się, po południu odnotujemy 1007 hPa.

  KRAKÓW

  Pogodnie. Termometry pokażą -1 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego zachodu. Ciśnienie rośnie, po południu odnotujemy 996 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nad Polską toczy się walka między północą i południem. Polem tej walki, strefą ś...

Tomasz Wasilewski

alt

Nietypowo wysoka jak na luty temperatura utrzyma się jeszcze przez kilka dni, a ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Dorit znad Bałkanów...