Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: zrobi się ciut cieplej. Miejscami padać będzie deszcz lub śnieg

  14-10-2015 06:26 Termometry wskażą od 8 st. C do 12 st. C

  Miejscami spadnie śnieg i śnieg z deszczem

  flickr.com/regan76 (CC BY 2.0)

  W środę pogodnej aury mogą spodziewać się mieszkańcy wschodnich regionów kraju. Na pozostałym obszarze przewidywane są opady deszczu lub miejscami deszczu ze śniegiem i samego śniegu. Temperatura wyniesie od 8 do 12 st. C.

  Środa będzie pogodna, ale tylko na wschód od linii Wisły. Z południowego zachodu wkroczy nad ranem front atmosferyczny, który przyniesie opady deszczu w pozostałej części kraju. W górach będzie padać deszcz ze śniegiem i śnieg.

  W najcieplejszym momencie dnia temperatura wyniesie od 8 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej do 12 st. C na Rzeszowszczyźnie.

  Powieje słabo i umiarkowanie z południowego wschodu.

   

  Odczujemy chłód

  W środę napłynie wilgotne, ale nieco cieplejsze powietrze z południowego wschodu. Mimo to będziemy odczuwać chłód z powodu dość silnego wiatru i sporej porcji wilgoci w powietrzu. Warunki biometeorologiczne w północno-wschodniej Polsce będą neutralne, w pozostałej części kraju - niekorzystne.

  WIĘCEJ TAKŻE NA BLOGU NASZEGO SYNOPTYKA

  Prognoza pogody dla regionów

  WARSZAWA

  Pochmurno z przejaśnieniami. Temp. maks. w dzień 11 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, południowo-wschodni. Ciśnienie w południe 1010 hPa i waha się.

  POZNAŃ

  Na ogół pochmurno z opadami deszczu. Temp. maks. w dzień 10 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, południowo-wschodni. Ciśnienie w południe 1010 hPa i waha się.

  GDAŃSK

  Pochmurno z przejaśnieniami. Temp. maks. 10 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, wschodni. Ciśnienie w południe 1023 hPa i waha się.

   

  WROCŁAW

  Pochmurno z opadami deszczu. Temp. maks. w dzień 8 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, południowo-wschodni. Ciśnienie w południe 1004 hPa i waha się.

  KRAKÓW

  Pochmurno z opadami deszczu. Temp. maks. w dzień 11 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, południowo-wschodni. Ciśnienie w południe 993 hPa i waha się.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Gorące powietrze tylko na kilka dni opuściło Polskę, ustępując miejsca nieco chł...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się po wpływem niżu Juliane znad Morza Północnego....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...