Informacje

 • Prognoza pogody na dziś:
  zziębniemy i przemokniemy

  08-12-2017 06:30

  Deszczowo, pochmurnie i chłodno

  Spadnie lekki deszcz

  Foto: Visualhunt (CC BY-SA 1.0)/~lzee~by~the~Sea~, film: TVN Meteo

  Piątek przyniesie ze sobą deszcz i chłód. Biomet okaże się niekorzystny, i to dla całego kraju.

  Dzisiaj będzie pochmurno z przejaśnieniami i popada deszcz. Termometry pokażą od 2 st. C na Podlasiu do 7 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr okaże się umiarkowany i dość silny, okresami w porywach do 60 km/h, zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 1010 hPa.

  Warunki biometeorologiczne

  Wilgotność powietrza wyniesie poniżej 80 procent na Pomorzu Zachodnim i części Ziemi Lubuskiej oraz na krańcach południowo-wschodnich. Od 80 do 90 proc. wilgotność wyniesie w pasie od Pomorza do Dolnego Śląska i Ziemi Lubuskiej oraz w pasie od Podlasia, przez Lubelszczyznę, po Małopolskę. Na pozostałym obszarze Polski wilgotność przekroczy 90 proc. W całym kraju będzie chłodno i wietrznie, a warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

  DZIEŃ: Pochmurno z przejaśnieniami i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna 6 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, okresami w porywach do 60 km/h, zachodni. Ciśnienie spada, w Gdańsku, w południe 999 hPa.

  KRAKÓW

  DZIEŃ: Pochmurno z przejaśnieniami i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna 5 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, okresami w porywach do 60 km/h, zachodni. Ciśnienie spada, w południe 979 hPa.

  POZNAŃ

  DZIEŃ: Pochmurno z przejaśnieniami i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna 5 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, okresami w porywach do 60 km/h, zachodni. Ciśnienie spada, w południe 994 hPa.

  WARSZAWA

  DZIEŃ: pochmurno z przejaśnieniami i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna 5 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, okresami w porywach do 60 km/h, z zachodu. Ciśnienie spada, w południe 992 hPa.

  WROCŁAW

  DZIEŃ: Pochmurno z przejaśnieniami i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna 6 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, okresami w porywach do 60 km/h, zachodni. Ciśnienie w południe 992 hPa, spada.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Do Polski wlewa się chłód, groźny dla zdrowia i życia ludzi oraz zwierząt. Dalek...

Tomasz Wasilewski

alt

Kwietniowe lato ma się ku końcowi. Przed nami pogorszenie pogody i spadek temper...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby Polska pozostanie pod wpływem układu niżowego znad Skandy...