Informacje
 • Prognoza pogody na pięć dni: deszcz, deszcz ze śniegiem i silny wiatr

  07-12-2019 15:39 Sprawdź, jaka będzie pogoda w najbliższych dniach
  Prognozowane porywy wiatru w kolejnych dniach (Ventusky.com) Foto: Unsplash/Ryoji Iwata | Video: Ventusky.com

  W ciągu najbliższych dni przelotny deszcz będzie padał w kilku częściach kraju. Na środę prognozowane są opady deszczu ze śniegiem. Powieje.

  Na niedzielę synoptycy przewidują przeważnie pochmurną pogodę. Do południa na wschodzie, a po południu na zachodzie kraju będzie padał słaby deszcz. Na termometrach zobaczymy od 4 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, południowo-zachodni. Okresami w porywach osiągnie prędkość do 50-70 kilometrów na godzinę. W strefie brzegowej porywy mogą dochodzić do 60-80 km/h. Ciśnienie spada, w południe w Warszawie barometry pokażą 994 Pa.

  Lokalnie silnie powieje

  W poniedziałek będzie pochmurno z przejaśnieniami. Na Pomorzu popada deszcz. Temperatura wyniesie od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr, okresami w porywach do 40-60 km/h, z południowego zachodu.

  Wtorek upłynie z pochmurną aurą z przejaśnieniami. Możliwy jest przelotny deszcz. Termometry wskażą od 3 st. C na Podkarpaciu do 6 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, zachodni.

  Deszcz ze śniegiem

  W środę na Pomorzu będzie pochmurno z opadami deszczu ze śniegiem. Poza tym czeka nas pogodna aura. Temperatura wyniesie od 2 st. C na Suwalszczyźnie do 5 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr.

  Na czwartek dla Pomorza prognozowany jest przelotny deszcz. Poza tym będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy od 1 st. C na Suwalszczyźnie do 4 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Będzie wiał słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

W ostatnich dniach miesiąca będzie nawet 11 stopni ciepła. Do Polski nadal płyni...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby Polska pozostanie na skraju niżu Zehra znad Zatoki Ryskie...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...