Informacje

 • Prognoza pogody na pięć dni: jeden ładny dzień. Okupiony przymrozkami

  21-10-2017 16:12

  Zapomnijmy o babim lecie

  Przed nami przymrozki

  Fot. Shutterstock, film: Ventusky

  Przez najbliższych kilka dni pogoda się pogorszy. Po babim lecie zeszłego tygodnia nadciąga tydzień deszczowy i chłodny, a jesienny ziąb uwieńczą nawet poranne przymrozki.

  W niedzielę należy spodziewać się okresowych opadów deszczu. Termometry wskażą maksymalnie 9 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie oraz do 15 stopni Celsjusza na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany wiatr południowy i południowo-wschodni.

  Poniedziałek i wtorek: deszczowy początek

  W poniedziałek ponownie od czasu do czasu popada deszcz. Termometry wskażą co najwyżej od 8 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 13 stopni Celsjusza na Pomorzu Zachodnim. Powieje słaby i umiarkowany wiatr zachodni.

  We wtorek opady deszczu pojawią się na południu, jednak w pozostałych regionach Polski będzie pogodnie. Termometry wskażą co najwyżej do 7 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie oraz do 12 stopni Celsjusza na Pomorzu Zachodnim. Powieje słaby i umiarkowany wschodni wiatr.

  Środa i czwartek: po przymrozkach spadnie deszcz

  Prognozujemy pogodną środę, jednak nad ranem temperatura spadnie nawet do -2 stopni Celsjusza, co oznacza przymrozki. Termometry wskażą od 5 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 11 stopni Celsjusza na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, wschodni i południowo-wschodni.

  W czwartek na Suwalszczyźnie spadnie deszcz, jednak w pozostałych częściach kraju pogoda dopisze. Problematyczna okaże się temperatura -  będzie maksymalnie do 5 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie oraz do 12 stopni Celsjusza na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, wschodni oraz południowo-wschodni.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:
 • Koniec babiego lata
  Dobrze,że babie lato w ogóle zaistniało.Lepiej pózno,niż pózniej.Z powyższej prognozy pogody wynika,że aura powraca na swoje dawne'tory'.W tej prognozie zabrakło jednego czynnika,silnych wiatrów.Mam nadzieję,że i one wkrótce dołączą do tych deszczowych i chłodnych dni i bedzie jak dawniej.Ale zanim to nastąpi, to moim zdaniem na krótko humory może nam ' poprawić' rosyjski wyż,ale niska temp.nie zadowoli wszystkich,bo bedzie zimno.
  ~Lech /2017-10-21 20:48

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Do Polski wlewa się chłód, groźny dla zdrowia i życia ludzi oraz zwierząt. Dalek...

Tomasz Wasilewski

alt

Na kilka dni Polska znalazła się w silnym strumieniu ciepła, które płynie do nas...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest w zasięgu wyżu znad południowej Norwegii, tylko na południu kraju po...