Informacje
 • Prognoza pogody na pięć dni:
  możliwe opady deszczu ze śniegiem

  25-10-2017 15:33 Termometry pokażą od 4 do 15 stopni

  Na horyzoncie widać deszcz ze śniegiem

  Foto: kdgruhn1/pixabay (CC0)/Ventusky; Film: TVN24

  Pogoda w najbliższych dniach nie będzie napawać optymizmem. Prognozowany jest chłód, deszcz, a na początku przyszłego tygodnia także deszcz ze śniegiem.

  W czwartek będzie pochmurno z przejaśnieniami. Na Podkarpaciu, w Małopolsce i województwach północnych wystąpią przelotne opady deszczu. Temperatura wyniesie od 11 stopni Celsjusza na Podlasiu do 15 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, okresami w porywach 40-60 km/h, z zachodu. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 1007 hPa.

  W piątek na niebie zobaczymy zachmurzenie zmienne. Pojawią się też przelotne opady deszczu. Temperatura osiągnie od 9 st. C na Suwalszczyźnie do 13 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, zachodni.

  Chłodny i deszczowy weekend

  W sobotę popada przelotny deszcz. Termometry pokażą od 8 st. C na Suwalszczyźnie do 11 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, w porywach 40-70 km/h, zachodni.

  W niedzielę wystąpią przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy od 7 st. C na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami porywisty (50-80 km/h), z zachodu.

  Możliwe opady deszczu ze śniegiem

  Poniedziałek na ogół będzie pochmurny. Jak poinformował synoptyk TVN Meteo Artur Chrzanowski, wystąpią opady deszczu, a okresami deszczu ze śniegiem. Temperatura osiągnie od 4 st. C na Podkarpaciu do 7 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, w porywach 60-80 km/h, północno-zachodni. W strefie brzegowej porywy mogą przekraczać 90 km/h.

  Zobacz cały materiał tutaj:

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:
 • Szaleństwo w pogodzie
  Jednym słowem szykuje nam się szaleństwo w pogodzie.Ciekawe jak Polacy zniosą te skoki ciśnienia,temperatury,wiatry i poniedziałkowe opady deszczu ze śniegiem,a nocą może być to nawet sam śnieg.Myślę,że aura da popalić nie tylko nam,ale w większości krajów europejskich.Przy tak dynamicznej pogodzie można tylko przypuszczać,że w dniu Wszystkich Świętych też będzie padało i wiało.Oby było cieplej.
  ~Lech /2017-10-25 22:59

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Do Polski nadal płynie ciepło z południa, ale pod koniec miesiąca czeka nas zmia...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby niż Thilo znad Morza Północnego przemieści się nad połudn...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pierwszego marca rozpoczęła się wiosna meteorologiczna. Przyszła nareszcie! Tera...