Informacje
 • Przed nami ciepły i pogodny weekend.
  Znajdą się deszczowe wyjątki

  18-10-2019 15:35 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Dorota Gardias o pogodzie Foto: PAP/EPA/FELIPE TRUEBA, ventusky.com | Video: tvnmeteo.pl

  Najbliższe dni upłyną niemal bezdeszczowo. Niewielkich opadów możemy spodziewać się jedynie w kilku regionach. W weekend termometry pokażą maksymalnie 23 stopnie Celsjusza.

  W sobotę opady deszczu do 5 litrów na metr kwadratowy wystąpią na Pomorzu, Ziemi Lubuskiej i częściowo w Wielkopolsce. W pozostałych regionach synoptycy przewidują zachmurzenie małe i umiarkowane. Termometry pokażą maksymalnie od 14 stopni Celsjusza na Nizinie Szczecińskiej do 21 st. C na Podkarpaciu. Wiatr powieje z południa, słabo i umiarkowanie.

  >>>POGODA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. SPRAWDŹ WSTĘPNĄ PROGNOZĘ

  Cieplejsza niedziela

  Na niedzielę prognozowane jest małe i umiarkowane zachmurzenie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 18 st. C na Suwalszczyźnie do 23 st. C na Podkarpaciu. Z południa powieje słaby i umiarkowany wiatr.

  W poniedziałek na Pomorzu prognozowane są przelotne opady deszczu. W pozostałych miejscach pojawi się zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura wyniesie maksymalnie od 18 st. C na Pomorzu do 22 st. C na Podkarpaciu. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie z południowego zachodu.

  Nawet 21 stopni

  Na wtorek synoptycy zapowiadają małe i umiarkowane zachmurzenie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 13 st. C na Suwalszczyźnie do 18 st. C na Podkarpaciu. Z zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

  W środę również na niebie zobaczymy małe i umiarkowane zachmurzenie. Termometry wskażą maksymalnie od 14 st. C na Suwalszczyźnie do 21 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr powieje ze wschodu słabo i umiarkowanie.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Na początku tygodnia będzie aż 17 stopni, ale później czeka nas ochłodzenie....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem układu niskiego ciśnienia z centrami nad Bałtykiem i Niz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Przed nami druga połowa listopada, ale oznak zimy na razie na horyzoncie nie wid...