Informacje

 • Przed nami pogodne i ciepłe dni.
  Znajdą się deszczowe wyjątki

  13-09-2018 17:04

  Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni

  Prognoza pogody na najbliższe dni Foto: Shutterstock/Ventusky.com | Video: tvnmeteo.pl

  W kolejnych dniach słońca i ciepła nie zabraknie. Termometry nadal miejscami będą pokazywać nawet 27 stopni. Na ogół powinno być słonecznie, jedynie w piątek może popadać deszcz, niewykluczone są też lokalne burze.

  W piątek na południu, w centrum i na wschodzie spodziewane są opady deszczu - do 10 litrów na metr kwadratowy. Na Lubelszczyźnie, Podkarpaciu i w Małopolsce możliwe są burze. Podczas nich może spaść od 10 do 20 l/mkw., a wiatr rozpędzi się do 60-80 kilometrów na godzinę. Poza tym powinno być pogodnie. Temperatura wyniesie od 17 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 26 st. C na Podkarpaciu. Północny wiatr okaże się słaby i umiarkowany.

  Sobota z przelotnym deszczem

  W całym kraju w pierwszy dzień weekendu może popadać przelotny deszcz. Termometry pokażą od 19 st. C na Suwalszczyźnie do 25 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr.

  Słoneczna niedziela

  Niedziela w całej Polsce zapowiada się słonecznie. Temperatura wyniesie od 19 st. C na Suwalszczyźnie do 23 st. C na Dolnym Śląsku. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu.

  Pochmurno

  Kolejny tydzień przywita nas chmurami, nie powinno jednak z nich padać. Na termometrach zobaczymy od 22 st. C na Suwalszczyźnie do 27 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr.

  Pogodnie, z małym wyjątkiem

  We wtorek będzie pogodnie, jedynie na Suwalszczyźnie niewykluczony jest przelotny deszcz. Termometry wskażą od 18 st. C na Suwalszczyźnie do 25 st. C na Dolnym Śląsku. Z północnego zachodu powieje słaby i umiarkowany.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Procesy naturalne na lądzie, w wodzie i w powietrzu decydują o życiu na Ziemi. W...

Tomasz Wasilewski

alt

Ciepłe dni - z temperaturą powyżej 20 stopni - od tego weekendu będą rzadkością....

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby Polska pozostanie pod wpływem wyżu Schorse znad Rumunii....