Informacje
 • Śnieżny koniec tygodnia,
  pogodny początek następnego

  13-12-2018 14:59 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognoza pogody w kolejnych dniach Foto: Shutterstock/Ventusky.com | Video: TVN24

  Do końca tygodnia synoptycy spodziewają się opadów śniegu, miejscami przelotnych. Nowy tydzień przyniesie na ogół pogodną aurę w całej Polsce. Na termometrach zobaczymy nie więcej niż trzy stopnie Celsjusza, na północnym wschodzie utrzyma się lekki mróz.

  Piątek przyniesie przelotne opady śniegu w większości kraju. Tylko w regionach zachodnich będzie dość pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie do 2 st. C na Pomorzu Zachodnim. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego wschodu.

  Przeważnie przelotne opady śniegu

  Na zachodzie Polski również sobota będzie dość pogodna. Na pozostałym obszarze wystąpią przelotne opady śniegu. Temperatura wyniesie maksymalnie od -1 st. C na Suwalszczyźnie do 2 st. C na Pomorzu Zachodnim. Wschodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie.

  Maksymalnie jeden stopień

  W większości kraju wystąpią opady śniegu. Tylko regiony zachodnie pozostaną pogodne. Termometry wskażą maksymalnie od -2 st. C na Suwalszczyźnie do 1 st. C miejscami na zachodzie. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.

   

  Miejscami śnieg

  Pierwszy dzień nowego tygodnia przyniesie pogodną aurę w większości Polski. W regionach wschodnich synoptycy prognozują przelotne opady śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -1 st. C na Suwalszczyźnie do 3 st. C na Dolnym Śląsku. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego wschodu.

  Pogodny wtorek

  We wtorek aura będzie pogodna w całym kraju. Termometry wskażą maksymalnie od -1 st. C na Suwalszczyźnie do 3 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, południowy.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Do naszego kraju nadal, prawie bez przerwy od początku stycznia, dociera ciepłe ...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby Polska dostanie się pod wpływ wyżu Ekart II znad Rumunii....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pogoda w Polsce jest przedwiosenna. Ptaki śpiewają jak w marcu, a nad rzeką Rawk...