Informacje
 • "Spokój w pogodzie do końca tygodnia".
  Poniedziałek może namieszać

  08-02-2018 16:44 Prognoza pogody na najbliższe dni

  W najbliższych dniach pogoda będzie stabilna

  Shutterstock, ventusky

  Najbliższe dni przyniosą gdzieniegdzie opady śniegu oraz temperaturę oscylującą wokół zera stopni Celsjusza. Jednak już w poniedziałek śnieg pojawi się całej Polsce.

  W ciągu najbliższej nocy w południowo-wschodniej części kraju pojawią się opady śniegu o wysokości 1-5 centymetrów. Poza tym będzie pogodnie. Temperatura minimalnie wyniesie od -9 st. C na Pomorzu do -1 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, z kierunków północnych.

  Piątek

  W południowo-wschodniej części kraju prognozowane są opady śniegu 1-5 cm. Na pozostałych obszarach będzie pogodnie. Temperatura wzrośnie od -2 st. C na Podlasiu do 3 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje przeważnie słabo, okresami umiarkowanie, z kierunków wschodnich. Ciśnienie spada, w południe osiągnie wartość 1004 hPa.

  Weekend

  W sobotę na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu wystąpi przelotny śnieg. Poza tym będzie pogodnie. Temperatura maksymalnie wyniesie od -1 st. C na Suwalszczyźnie do 5 st. C na Ziemi Lubuskiej. Wiatr okaże się słaby i pojawi się ze zmiennych kierunków.

  W niedzielę będzie przeważnie pogodnie. Jedynie na Nizinie Szczecińskiej i Podkarpaciu momentami biało - pojawią się tam przelotne opady śniegu. Termometry wskażą maksymalnie od -1 st. C na Podlasiu do 3 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słabo i umiarkowanie z południa.

  Poniedziałek

  Początek tygodnia powita nas zachmurzeniem i opadami śniegu. Temperatura wzrośnie od 0 st. C na Suwalszczyźnie do 4 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, ze zmiennych kierunków.

  Wtorek

  Będzie pogodnie w całej Polsce z wyjątkiem Podkarpacia, gdzie pojawią się opady śniegu. Poza tym pogodnie. Temperatura wyniesie od 1 st. C na Podkarpaciu do 4 st. C na Dolnym Śląsku. Pojawi się wiatr słaby i umiarkowany z kierunku zachodniego.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pierwszego marca rozpoczęła się wiosna meteorologiczna. Przyszła nareszcie! Tera...

Tomasz Wasilewski

alt

Do Polski napłynie powietrze z Afryki i za kilka dni może być u nas aż 27 stopni...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się na skraju wyżu Leonore znad Rosji....