Informacje
 • Spokój w pogodzie? Nie wszędzie. W Tatrach możliwy jest halny

  19-10-2019 14:54 Prognoza pogoda tvnmeteo.pl na pięć dni
  Dorota Gardias o pogodzie Foto: Shutterstock | Video: tvnmeteo.pl

  Najbliższe dni będą słoneczne i pogodne. W niedzielę w Tatrach może jednak wiać halny. Na Kasprowym Wierchu wiatr osiągnie w porywach prędkość nawet 120 kilometrów na godzinę.

  W niedzielę tylko na Pomorzu Zachodnim i Wybrzeżu wystąpią słabe opady deszczu. W pozostałych regionach będzie słonecznie. Termometry pokażą od 18 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie i Pomorzu do 23 st. C na Podkarpaciu. Południowy wiatr będzie słaby i umiarkowany. W Tatrach może powiać halny. Na Kasprowym Wierchu wiatr w porywach rozpędzi się nawet do 120 kilometrów na godzinę.

  Pogodna aura w całym kraju

  Zapowiada się pogodny poniedziałek. Na termometrach zobaczymy od 18 st. C na Suwalszczyźnie do 23 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany, przeważnie zachodni wiatr.

  Również we wtorek będziemy cieszyć pogodną aurą w całym kraju. Temperatura maksymalna wyniesie od 15 st. C na Suwalszczyźnie do 21 st. C na Podkarpaciu. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

  Do 22 stopni

  Zapowiada się pogodna środa. Termometry pokażą od 14 st. C na Suwalszczyźnie do 20 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-wschodni wiatr.

  W czwartek w całym kraju będzie świecić słońce. Na termometrach zobaczymy od 16 st. C na Suwalszczyźnie do 22 st. C na Podkarpaciu. Wiatr słaby i umiarkowany powieje z południowego wschodu.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Na początku tygodnia będzie aż 17 stopni, ale później czeka nas ochłodzenie....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem układu niskiego ciśnienia z centrami nad Bałtykiem i Niz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Przed nami druga połowa listopada, ale oznak zimy na razie na horyzoncie nie wid...