Informacje

 • Sporo deszczu i burze, ale na horyzoncie widać ocieplenie

  06-09-2017 18:55

  Prognoza pogody na pięć dni

  W najbliższych dniach popada i silniej powieje

  Foto: Shutterstock/Ventusky.com; Film: TVN24

  Czwartek będzie deszczowy, ale w kolejnych dniach pojawią się rozpogodzenia. Później miejscami zagrzmi. Temperatura w najbliższych dniach wyniesie od 13 do 27 stopni.

  W czwartek okresami wystąpią opady deszczu, na północnym wschodzie dość intensywne (10-30 litrów na metr kwadratowy). Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wyniesie od 13 stopni na Suwalszczyźnie do 19 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, w porywach do 65 km/h, zachodni.

  Dość pogodnie w piątek i sobotę

  W piątek na północy przelotnie popada. Na pozostałym obszarze kraju będzie pogodnie. Termometry pokażą od 16 st. C na Suwalszczyźnie do 22 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr, południowo-zachodni.

  W sobotę na zachodzie pojawią się przelotne opady deszczu. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Temperatura osiągnie od 21 st. C na Pomorzu do 26 st. C na Podkarpaciu. Wiatr okaże się umiarkowany i dość silny, południowy.

  W niedzielę i poniedziałek zagrzmi

  W niedzielę wystąpią przelotne opady deszczu, a na Podkarpaciu pojawią się burze. Termometry pokażą od 19 st. C na Pomorzu do 25 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, w porywach burzowych do 70 km/h, południowo-zachodni.

  W poniedziałek również przelotnie popada, a na Podkarpaciu dalej będzie grzmiało. Temperatura wyniesie od 19 st. C na Pomorzu do 27 st. C na Podkarpaciu. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, w porywach burzowych do 70 km/h, południowo-wschodni.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Rozpoczęło się lato, a wraz z nim wakacje. "Jest bardzo prawdopodobne, że będą c...

Tomasz Wasilewski

alt

Przed nami bardzo ciepłe albo nawet gorące dni, ale upalne powietrze z Afryki na...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem niżu znad Białorusi....