Informacje
 • Szybko zapomnimy o ochłodzeniu. Lada moment wrócą upały

  21-08-2019 15:38 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognoza pogody na najbliższe dni Foto: Shutterstock | Video: TVN24

  Najbliższe dni będą przeważnie pogodne. W weekend zrobi się gorąco, miejscami upalnie. Także w kolejnych dniach temperatura przekroczy 30 stopni Celsjusza.

  Zapowiada się pogodny czwartek. Termometry pokażą od 22 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 27 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Powieje słaby i umiarkowany wschodni i południowo-wschodni wiatr.

  Słonecznie i ciepło

  W piątek w całym kraju będziemy cieszyć się słoneczną aurą. Na termometrach zobaczymy od 24 st. C na Suwalszczyźnie do 29 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego wschodu.

  Przed nami słoneczna sobota, temperatura maksymalna wyniesie od 25 st. C na Suwalszczyźnie do 30 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany południowo-wschodni wiatr.

  Upalnie, do 32 stopni

  Niedziela na południu Polski upłynie pod znakiem przelotnych opadów deszczu. Mogą tam też pojawić się burze - lokalnie z gradem. W pozostałych regionach będzie słonecznie. Na termometrach zobaczymy od 26 st. C na Suwalszczyźnie do 31 st. C na Podkarpaciu. Wiatr, na ogół słaby i umiarkowany, południowo-wschodni, w porywach burzowych rozpędzi się do 90 kilometrów na godzinę.

  W poniedziałek na południu i zachodzie kraju przelotnie popada deszcz, pojawią się też burze - lokalnie z gradem. W pozostałej części kraju będzie pogodnie. Termometry pokażą od 27 st. C na Suwalszczyźnie do 32 st. C na Podkarpaciu. Wiatr słaby i umiarkowany, w porywach burzowych powieje do 90 km/h z południowego wschodu.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:
 • Szkoda
  Mogłoby zostać na dłużej ochłodzenie.
  ~Nick /2019-08-21 21:37

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Przed nami najpierw duże ochłodzenie, ale potem możemy liczyć na babie lato....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem klina wysokiego ciśnienia łączącego dwa wyże - znad Atla...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pierwszego marca rozpoczęła się wiosna meteorologiczna. Przyszła nareszcie! Tera...