Informacje
 • Ubierzcie się ciepło w sylwestrową noc

  29-12-2016 15:29 Będzie chłodno, ale pogodnie

  Noc sylwestrowa będzie pogodna, ale mroźna

  Foto: Shutterstock; Film: tvn24

  Nadchodzące dni będą pogodne i słoneczne. Niestety, temperatura spadnie. Termometry wskażą od -7 st. C w nocy do 5 st. C w dzień. Ubierzcie się ciepło, jeśli chcecie spędzić sylwestra na dworze.

  Nadchodząca noc będzie pogodna. Jedynie lokalnie pojawią się mgły osadzające szadź i ograniczające widzialność do 200 m. Temperatura minimalna wyniesie w nocy od -5 st. C na Podkarpaciu do -1 st. C na Pomorzu. Powieje słaby, zachodni wiatr.

  Pogodny piątek

  Piątek okaże się pogodny. W najcieplejszym momencie dnia temperatura osiągnie od 0 st. C na Podlasiu do 5 st. C na Pomorzu Zachodnim. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni.

  Sylwester

  W sylwestra będzie słonecznie. Termometry wskażą od 1 st. C na Suwalszczyźnie i Podlasiu do 5 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr.

  Prognoza na noc sylwestrową

  Noc sylwestrowa okaże się pogodna, a temperatura minimalna wyniesie od 0 st. C na północy do -7 st. C na południu. Wiatr będzie na ogół umiarkowany, południowo-zachodni. Radzimy ciepło się ubrać na zabawę sylwestrową na świeżym powietrzu.

  Nowy Rok

  W Nowy Rok na północy wystąpią przelotne opady deszczu. Poza tym będzie pogodnie. W najcieplejszym momencie dnia temperatura osiągnie od 1 st. C na Podkarpaciu do 5 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr z południowego zachodu, w porywach osiągnie prędkość 40-60 km/h.

  Poniedziałek ze śniegiem

  W poniedziałek pojawią się przelotne opady śniegu, a na zachodzie deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna wyniesie od 0 st. C na Podkarpaciu do 4 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny z zachodu i północnego zachodu. W porywach powieje do 40-60 km/h.

  Wtorek z opadami

  We wtorek także przelotnie popada śnieg, a na Pomorzu deszcz ze śniegiem. W najcieplejszym momencie dnia będzie od -1 st. C na wschodzie do 3 st. C na Pomorzu. Powieje umiarkowany i dość silny, zachodni wiatr, który w porywach osiągnie prędkość 40-60 km/h.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Gorącą pogodę poprzedzą dni z umiarkowaną temperaturą. Sprawdź, co szykuje dla n...

Wojciech Raczyński

alt

Za pogodę w Polsce odpowiada zatoka niskiego ciśnienia i związany z nią front at...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...