Informacje
 • Uderzenie gorąca, sporo deszczu, burze. Prognoza na pięć dni

  10-08-2019 16:45 Będzie ciepło i mokro
  Prognoza pogody na najbliższe dni Foto: Shutterstock, ventusky.com | Video: TVN24

  Najbliższe dni upłyną pod znakiem przelotnych opadów deszczu. Będzie gorąco, miejscami nawet upalnie. W poniedziałek temperatura maksymalna wzrośnie do 32 stopni Celsjusza.

  Zapowiada się pogodna, miejscami upalna niedziela. Temperatura maksymalna wyniesie od 24 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 30 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr.

  Miejscami zagrzmi

  Poniedziałek upłynie pod znakiem przelotnych opadów deszczu i burz - lokalnie z gradem. Tylko na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie będzie pogodnie. Termometry pokażą od 23 st. C na Pomorzu do 32 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany wiatr południowy skręcający na północno-zachodni. W porywach burzowych rozpędzi się do 90 kilometrów na godzinę

  We wtorek w wielu regionach Polski przelotnie popada deszcz, pogodnie będzie tylko na Dolnym Śląsku. Na termometrach zobaczymy od 22 st. C na Pomorzu do 27 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr.

  Przelotne opady

  Zapowiada się pogodna środa na Dolnym Śląsku i Mazowszu, w pozostałej części kraju przelotnie popada deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie od 21 st. C na Pomorzu do 26 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z zachodu.

  Na czwartek synoptycy prognozują przelotne opady deszczu na północy kraju. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Termometry pokażą od 21 st. C na Pomorzu do 26 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Do Polski z dużą prędkością wtargnie atlantyckie powietrze. Po kilku słonecznych...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby Polska pozostanie pod wpływem niżu Victoria z rejonu Morz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...