Informacje

 • W weekend wrócą śnieg i chłód

  06-12-2017 14:46

  Prognoza pogody TVN Meteo na najbliższe 5 dni

  W weekend wrócą śnieg i chłód

  W weekend pojawi się śnieg

  Shutterstock

  Najpierw deszcz i deszcz ze śniegiem, a w weekend śnieg. W najbliższych pięciu dniach możemy się też spodziewać dość silnego wiatru. Lokalnie temperatura spadnie poniżej zera.

  W czwartek na północy i na wschodzie Polski prognozowane są opady deszczu. W pozostałych regionach będzie pogodnie. W dzień termometry wskażą od 6 st. C na wschodzie do 8 st. C na zachodzie. Powieje południowo-zachodni, umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach do 60km/h.

  Deszczowy przedsmak weekendu

  Przelotne opady deszczu ze śniegiem pojawią się na Suwalszczyźnie. Temperatura maksymalna w dzień wyniesie od 3 st. C na Suwalszczyźnie do 8 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Z południowego zachodu powieje umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach do 50km/h.

  Miejscami popada

  W sobotę na zachodzie i południu przewidywane są opady śniegu. Mieszkańcy w pozostałych regionach mogą liczyć na pogodny dzień. Termometry w ciągu dnia wskażą od 1 st. C na Suwalszczyźnie do 3 st. C na zachodzie. Z zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

  Śnieg i chłód

  Na niedzielę synoptycy zapowiadają okresowe opady śniegu. W ciągu dnia termometry wskażą maksymalnie od -1 st. C na Podkarpaciu do 2 st. C na zachodzie Polski. Wiatr umiarkowany i dość silny powieje z zachodu. Miejscami porywy osiągną do 50km/h.

  Początek tygodnia z opadami śniegu

  W poniedziałek okresami popada śnieg. Temperatura maksymalna wyniesie  od -1 st. C na wschodzie do 3 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje południowy, umiarkowany i dość silny wiatr a jego prędkość osiągnie do 50km/h.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

W ostatnich dniach mamy do czynienia z piękną, słoneczną pogodą. Trochę chłodnie...

Tomasz Wasilewski

alt

Do połowy października będzie ciepło, a na południu Polski nawet ponad 20 stopni...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się na skraju wyżu Ulf znad południowej Ukrainy. ...