Informacje

 • Wiosna przebrała się za lato. Przed nami
  ciepły, słoneczny i suchy czas

  16-04-2018 16:08

  Prognoza pogody na pięć dni

  Najbliższe dni będą ciepłe i słoneczne

  Shutterstock, ventusky.com

  Wiosenna, a może nawet letnia aura, nie opuści nas przez kolejne dni. Najwyższą temperaturę prognozuje się na piątek. Wtedy w całej Polsce ma być powyżej 20 stopni Celsjusza. Od połowy tygodnia deszczu prawie nie będzie.

  We wtorek na zachodzie Polski, na Pomorzu i w Wielkopolsce będzie pogodnie. W pozostałych regionach wystąpią przelotne opady deszczu, a na południowym wschodzie lokalnie może zagrzmieć. Temperatura maksymalna wyniesie od 15 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 20 st. C na Rzeszowszczyźnie. Na ogół umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu. W porywach burzowych osiągnie prędkość do 60 kilometrów na godzinę.

  Środa: słońce

  W środę niebo nad całym krajem będzie słoneczne. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 16 st. C na Suwalszczyźnie do 23 st. C na Dolnym Śląsku. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu.

  Czwartek: znowu słońce

  Czwartek okaże się kolejnym słonecznym dniem. Termometry wskażą maksymalnie od 17 st. C na Suwalszczyźnie do 22 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północny.

  Piątek: no cóż, dalej słońce

  Również piątek w całej Polsce zapowiada się słonecznie. Temperatura maksymalna przekroczy 20 stopni we wszystkich regionach: od 20 st. C na Suwalszczyźnie do 25 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, zachodni i południowo-zachodni.

  Sobota: trochę deszczu

  Weekend rozpocznie się przeważnie pogodnie, jedynie na Suwalszczyźnie przelotnie popada deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 19 st. C na Suwalszczyźnie do 24 st. C na Dolnym Śląsku. Zachodni i północno-zachodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:
 • Siła spadała na siłowni....
  ....szlag, za duszno...
  garou /2018-04-17 07:14

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nad Polską toczy się walka między północą i południem. Polem tej walki, strefą ś...

Tomasz Wasilewski

alt

Zimne powietrze z Arktyki i Rosji będzie często napływać do Polski....

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby Polska będzie pod wpływem wyżu Brygida znad Ukrainy. ...