Informacje
 • Wykorzystaj pogodę na wczasach. Zapowiada się słoneczny i przyjemny dzień

  02-09-2014 19:05 Prognoza pogody dla polskich kurortów

  Nad górskimi szczytami zaświeci słońce

  Fot: Shutterstock / Film: TVN Meteo

  W środę urlopowicze w Polsce będą cieszyć się słoneczną aurą. Na Mazurach, nad Morzem jak i w górach słońca nie zabraknie. Będzie komfortowo, bo termometry będą oscylować koło 20 stopni Celsjusza. Wykorzystajmy jak najlepiej ten nadchodzący wrześniowy dzień.

  Środa w północno-wschodniej Polsce zapowiada się pogodnie i słonecznie. Tylko w Węgorzewie może zagrzmieć. W kurortach na Mazurach temperatura utrzyma się na poziomie 20 st. C. Jedynie turyści w Piszu w najcieplejszym momencie dnia na termometrach zobaczą 19 st. C. Łagody wiatr do 13 km/h nie obniży odczucia temperatury powietrza. Woda w jeziorach osiągnie od 16 do 20 stopni ciepła.

  Słońce nad wodą

  Nad całym wybrzeżem Bałtyku zaświeci słońce. Nigdzie nie powinno padać. Temperatura powietrza zawaha się od 18 st. C w Jastarni, Władysławowie i na Helu do 21 st. C w Rowach. Wiatr powieje z prędkością do 17 km/h. Woda w Bałtyku uzyska 17-19 stopni ciepła.

   

   

   

   

   

  Słońce nad szczytami

  Na turystów wędrujący po Polskich górach czekają sprzyjające warunki meteorologiczne. Środa będzie pogodna we wszystkich górskich miejscowościach turystycznych. Synoptycy prognozują od 16-17 st. C w okolicach Karpacza, Szklarskiej Poręby, Czorsztyna i Bukowiny Tatrzańskiej do 20-22 st. C w Wiśle, Żywcu, Szczawnicy, Muszynie i Tymbarku. Najcieplej będzie jednak w Bieszczadach. Tam słupki rtęci miejscami dojdą do 25 st. C.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Mroźne powietrze, które napłynęło ze wschodu zacznie ustępować dopiero za kilka ...

Wojciech Raczyński

alt

Pogoda niekorzystnie wpłynie na nasze samopoczucie....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...