Informacje
 • Z każdym dniem coraz chłodniej.
  Na horyzoncie widać też deszcz

  23-10-2019 16:01 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Dorota Gardias o pogodzie Foto: Ventusky. com, PAP/EPA/Kai Försterling | Video: tvnmeteo.pl

  Z każdym kolejnym dniem będzie robiło się coraz chłodniej. W poniedziałek termometry pokażą w najcieplejszym momencie dnia zaledwie 13 stopni Celsjusza. Od niedzieli zaczną pojawiać się też przelotne opady deszczu.

  W czwartek, kiedy opadną poranne mgły, niebo przysłonięte będzie w małym i umiarkowanym stopniu. Temperatura maksymalna wyniesie od 18 stopni Celsjusza na Podlasiu do 25 st. C w Małopolsce. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego wschodu.

  >>>SPRAWDŹ OSTRZEŻENIA IMGW

  Słońce wyjrzy zza chmur

  Piątek przyniesie małe i umiarkowane zachmurzenie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 17 st. C na Suwalszczyźnie do 24 st. C na Podkarpaciu. Z zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

  Pierwszy dzień weekendu będzie na ogół słoneczny. Jedynie na północy kraju okresami na niebie pojawią się chmury. Termometry wskażą maksymalnie od 16 st. C na Suwalszczyźnie do 23 st. C na Podkarpaciu. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, powieje z południowego zachodu.

  Przelotny deszcz

  W niedzielę zachmurzenie będzie zmienne, prognozowane są przelotne opady deszczu. Temperatura wyniesie maksymalnie od 12 st. C na Suwalszczyźnie do 19 st. C na Podkarpaciu. Z zachodu powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr.

  Na poniedziałek prognozowane jest zachmurzenie zmienne. Na północy przelotnie popada deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 10 st. C na Suwalszczyźnie do 13 st. C na Podkarpaciu. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie, okresami silniej z zachodu.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Na początku tygodnia będzie aż 17 stopni, ale później czeka nas ochłodzenie....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem układu niskiego ciśnienia z centrami nad Bałtykiem i Niz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Przed nami druga połowa listopada, ale oznak zimy na razie na horyzoncie nie wid...